Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Dodaj ofertę

Zaufaj profesjonalistom

Każdego dnia odbieramy dziesiątki zapytań od klientów z terenu Trójmiasta i Kaszub.

Trójmiejski rynek nieruchomości obsługujemy od 1999 roku. Od kilku lat zyskujemy także zaufanie klientów na terenie Kaszub, prowadząc z sukcesem oddziały w Bytowie i Kościerzynie. Już dziś z naszej usługi mogą także korzystać klienci w Chojnicach i Słupsku! To do nas trafia największa liczba klientów popytowych rocznie.

Jeśli posiadasz mieszkanie, dom, działkę, lokal - na sprzedaż lub wynajem, skontaktuj się z nami telefonicznie 784 008 353 lub wypełnij poniższy formularz.

Dobrze przygotujemy ofertę do prezentacji klientom. Jakość naszej usługi rozwijamy od lat! Każda oferta posiada atuty trafiające do danej grupy docelowej. Potrafimy je wydobyć, znamy statystyki sprzedaży i dane popytowe na nieruchomości w każdej lokalizacji na Pomorzu.

Działania sprzedażowe zawsze wspieramy marketingowo. Współpracujemy z najważniejszymi skutecznymi portalami ogłoszeń, ale to jedynie część naszych szeroko zakrojonych działań promocyjnych. Każdą ofertę traktujemy indywidualnie.

Wiele tysięcy bezpiecznych transakcji to dziś nasza wizytówka. Jesteśmy biurem licencjonowanym, uznanym za najbardziej rozpoznawalną markę w regionie (w badaniach instytutu SMG/KRC).

Dodaj swoją ofertę.

Masz pytanie ? Zadzwoń: (58) 558 53 53 / 784 008 353

Formularz zgłoszeniowy