Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Dom na wynajem w Gdyni

Położenie nad Morzem Bałtyckim, bulwar nadmorski oraz gdyńskie plaże, sprzyjają rozwijającej się w Gdyni turystyce. Jednak Gdynia to nie tylko turystyka – to również miasto kultury i biznesu. Oferuje komfortowe warunki do rozwijania firmy oraz atrakcyjny rynek pracy dla młodych ludzi. W związku z tym, coraz więcej młodych ludzi chce tutaj zamieszkać i szuka domu na wynajem lub domu na sprzedaż w Gdyni. Miasto może się pochwalić ciekawą, modernistyczną zabudową w centrum – wynajęcie domu w tej okolicy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Domy na wynajem na obrzeżach Gdyni cieszą się również dużą popularnością. Powstaje tam bowiem wiele przytulnych osiedli, doskonale skomunikowanych ze Śródmieściem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów na wynajem w Gdyni. Państwa uwadze polecamy również domy na wynajem w Gdańsku na oraz domy na sprzedaż w Sopocie.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Domy na wynajem w Gdańsku, Domy na wynajem w Sopocie, Domy na wynajem w Kościerzynie, Domy na wynajem w Bytowie.

Znaleziono 4 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdynia, ul. Orna Dom na wynajem Nr oferty: TY748386
  • 176,00 m2
  • 5 pokoi
  • 3 piętro
39,00 zł/m2 6 900,00 zł
Gdynia Wiczlino, ul. Kormorana Dom wolno stojący na wynajem Nr oferty: TY334562
  • 240,00 m2
  • 5 pokoi
  • 2001r.
25,00 zł/m2 5 900,00 zł
Gdynia Witomino-Leśniczówka, ul. Słoneczna Dom bliźniak na wynajem Nr oferty: TY062252
  • 330,00 m2
  • 9 pokoi
  • 1991r.
20,00 zł/m2 6 500,00 zł

Dom do wynajęcia w Gdyni – jak wybrać lokalizację?

Wynajmując dom do zamieszkania, obok ceny i wyposażenia, najbardziej interesuje nas lokalizacja nieruchomości. Długi dojazd do pracy i szkoły to duża strata czasu, tym bardziej, że często grafik dnia mamy zaplanowany co do minuty. Komfortowa lokalizacja mieszkania jest więc niezwykle ważna. W zależności od stylu życia i preferencji, możemy wybierać spośród wielu atrakcyjnych dzielnic Gdyni.

Osobom poszukującym domu na wynajem niedaleko Śródmieścia, z pewnością spodobają się takie dzielnice w Gdyni jak: Witomino, Wzgórze św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo, Wielki Kack. Gdynia jest bardzo dobrze skomunikowana, więc nawet jeśli dom na wynajem znajduje się w dzielnicy dalej położonej (Obłuże, Oksywie, Chwarzono, Wiczlino, Karwiny, Dąbrowa), to dojazd do centrum komunikacją miejską zamyka się w okolicach 30 minut. Na obrzeżach miasta powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli z domami na wynajem. Tworzą one swoiste ‘sypialnie miasta’ Gdynia, dając cisze i spokój oraz komfortowy dojazd do centrum.