Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi mieszkaniowe Tabela Ofert - podsumowanie

W weekend 21-22 kwietnia odbyły się w Gdańsku pierwsze tej wiosny targi mieszkaniowe. Zainteresowanie ofertą firmy, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Tradycyjny wygląd stoiska przyciągał zarówno osoby uczestniczące w targach po raz pierwszy, jak i klientów dobrze znających nasze tradycje. Jak co roku do Państwa dyspozycji byli nasi najlepsi specjaliści z rynku pierwotnego i wtórnego, którzy udzielali wyczerpujących porad i informacji.

Tegoroczne targi były dotychczas największymi w Trójmieście. Imponowała ilość wystawców, wśród których przodowały największe pomorskie biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz firmy deweloperskie. Do odwiedzenia zachęcały także instytucje finansowe, specjalizujące się w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz punkty doradztwa inwestycyjnego i wyposażenia wnętrz.

Spacerujący między stoiskami uczestnicy tagów, mieli okazję oglądać ciekawe aranżację stoisk, do których wykonania zaangażowano armię projektantów i pracowników. Były piękne makiety planowanych inwestycji, prawdziwy trawnik i akwarium z egzotycznymi rybami. Tysiące świateł i neonów oślepiały swym blaskiem a wielkie loga rzucały się w oczy nawet najmniej spostrzegawczym uczestnikom. Najważniejsze dla kupując były jednak oferty, których nie zabrakło. Jak zauważył jeden z uczestników, aby prześledzić wszystkie nowe propozycje nie wystarczyłyby dwa dni. W oczy raziły tylko ceny mieszkań, których wzrost zaskoczył wielu zainteresowanych kupnem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych targach mieszkaniowych, które odbędą się już 12-13 maja.


Galeria zdjęć