Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Trójmiejskie Targi Mieszkań - podsumowanie

W weekend 12-13 maja odbyły się w Gdańsku kolejne w tym roku trójmiejskie targi mieszkaniowe. Wśród wystawców tej edycji dominowały biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz deweloperzy. Ze swoją ofertą pojawiło się także kilka sklepów z wyposażeniem wnętrz oraz instytucje finansowe, specjalizujące się w kredytach hipotecznych. Swoje stoiska miały także Urząd Miejski w Gdańsku i Urząd Miasta Gdyni.

W gronie wystawców po raz kolejny znalazła się firma TYSZKIEWICZ Nieruchomości. W związku z dużym zainteresowaniem naszym stoiskiem na poprzednich targach, zdecydowaliśmy się utworzyć dodatkowy punkt, obsługujący osobno klientów rynku pierwotnego. To właśnie oferty nowych mieszkań cieszyły się największym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi. Szczególnie interesująco wyglądały nowe inwestycje realizowane w Gdańsku Brzeźnie i Sopocie. Budowane tam apartamenty zachęcają bliskością morza i wysokim standardem wykończenia.

Na stoisku obsługującym rynek wtórny najczęściej pytano o działki budowlane. Wysokie ceny mieszkań sprawiają, że coraz więcej młodych ludzi myśli o budowie domu. Podaż działek położonych w granicach Trójmiasta wciąż jednak jest niewielka, stąd duże zainteresowanie gruntami z okolicznych miejscowości. Organizatorzy targów, firma The Report, ocenili je jako bardzo udane i zapowiedzieli kolejną edycję już we wrześniu.

Wszystkich Państwa, którym nie udało się spotkać z nami na targach, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Gdańsku lub Gdyni.


Galeria zdjęć