Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Tyszkiewicz współorganizatorem festynu z okazji Dnia Dziecka

W dniu 2 czerwca 2007 roku w oliwskim ZOO odbył się pod hasłem: "Z Zebrą bezpieczniej" festyn z okazji Dnia Dziecka. W gronie znamienitych organizatorów tego wydarzenia, jakimi byli m.in. Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Straż Miejska, Hufiec ZHP i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża w Gdańsku Oliwie, znalazł się również Gdański Klub Sportowy Champion.

Podczas imprezy na zwiedzających ZOO, czekało mnóstwo atrakcji w postaci konkursów, zabaw, nagród i występów choreograficznych. Wśród uczestników festynu ogromną ciekawość wzbudził pokaz zaprezentowany przez medalistów mistrzostw Polski – zawodników sponsorowanego przez "Tyszkiewicz Nieruchomości" Klubu Sportowego CHAMPION. Porywający swoją dynamiką i interesującym układem show udał się znakomicie i wzbudził żywe zainteresowanie, gromadząc wokół sceny zarówno publiczność młodszą, jak i starszą.

Kick boxing - dyscyplina sportowa, którą trenują zawodnicy Champion, pokazała swoją "prawdziwą twarz". Podczas pokazu widzowie mogli skonfrontować swoje wyobrażenie tej dyscypliny, kojarzonej przede wszystkim z siłą i agresją, z porywającym, pełnym energii i dynamizmu przyjaznym występem. Sparingi wzbudziły duże emocje, a mini-konkurs, zorganizowany przez prezesa Klubu, Bogdana Bliźniaka, cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych widzów. Występ młodych zawodników Champion został nagrodzony sowitymi brawami i na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników festynu.


Galeria zdjęć