Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

IV Środkowoeuropejskie Targi Nieruchomości i Inwestycji

Pierwsze koty za płoty – tak w skrócie opisać można przebieg I Inwestycyjnych Targów Mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 2-4 czerwca w Warszawskim Centrum Expo XXI. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, warszawiacy i inni zainteresowani kupnem mieszkań licznie przybyli do hali, by zobaczyć na własne oczy wizualizacje projektów, z których cześć znajduje się dopiero na etapie „dziury w ziemi”.

Przez pierwsze dwa dni (2-3 czerwca) targi otwarte były dla szerszej publiczności, w poniedziałek 4 czerwca po hali wystawienniczej przechadzało się także wielu uczestników równolegle odbywających się tego dnia komercyjnych targów CEPIF.

CEPIF Residential Investment Days to pierwsze tak duże targi poświecone inwestycjom mieszkaniowym w Europie Środkowowschodniej, które zebrały pod jednym dachem oferty 50 największych deweloperów mieszkaniowych z regionu.

Podczas targów swoja obecność zaznaczyli nie tylko polscy gracze z branży, ale również liczna reprezentacja z Bułgarii – nowego członka Unii Europejskiej, którego dynamicznie rozwijający się rynek mieszkaniowy znajduje się aktualnie w centrum zainteresowania świata nieruchomości.

Wśród uczestników nie mogło oczywiście zabraknąć firmy Tyszkiewicz Nieruchomości oraz wydawnictwa Nieruchomości Pomorze. Jako przedstawicieli województwa pomorskiego zanotowaliśmy spore zainteresowanie ofertami nieruchomości w naszym regionie. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na tak prestiżowym wydarzeniu będzie procentować w przyszłości.


Galeria zdjęć