Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targowa jesień

Odbywające się 15 i 16 września pierwsze, jesienne targi mieszkaniowe w Gdańsku, przyciągnęły liczną grupę zwiedzających, z których duża część odwiedziła stoisko firmy Tyszkiewicz Nieruchomości.

Oczekiwania, co do spadku frekwencji odwiedzających targi nie sprawdziły się. Mniejsza była natomiast liczba trójmiejskich deweloperów, co nie wpłynęło jednak na ilość interesujących ofert z rynku pierwotnego. Na stoisku firmy Tyszkiewicz Nieruchomości można było zdobyć informacje o nowych inwestycje, realizowanych na terenie całego Trójmiasta. Na uwagę zasługują wyjątkowo ciekawe oferty z Pruszcza Gdańskiego. Poziom cen w tym mieście jest wciąż nieporównywalnie niższy od tych w Gdańsku a standard budowanych tam mieszkań zachęca do myślenia o Pruszczu, jako o atrakcyjnym miejscu zamieszkania.

Przywiązani do Trójmiasta i ceniący sobie wygodę zamieszkiwania w centrum, mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami inwestycji realizowanych w śródmieściu oraz w prestiżowych lokalizacjach Gdyni i Sopotu. Do jednej z ciekawszych ofert targów należałoby zaliczyć także inwestycje z Łeby. Budowane tam mieszkania o funkcji wypoczynkowo-rekreacyjnej, zachęcają bezpośrednim sąsiedztwem morza i przystępną ceną.

Najliczniejszą grupę wystawców tej edycji targów stanowiły instytucje finansowe i banki, specjalizujące się w udzielaniu kredytów hipotecznych. Bardzo korzystnie na tym tle zaprezentował się dział kredytów firmy Tyszkiewicz Nieruchomości, który przygotował ciekawy wykład o sytuacji finansowej w Polsce i za granicą.

Nawet jeśli nie były to jedne z najgorętszych targów nieruchomości w tym roku, to na pewno można je zaliczyć do udanych. Ciekawie zapowiada się również ostatnia w tym roku, październikowa edycja targów, do uczestnictwa w której wszystkich zachęcamy.


Galeria zdjęć