Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Nowość w TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI

Rozwój technologii multimedialnych nie pozostał bez wpływu na branżę fotograficzną. Bardzo interesującą alternatywą tradycyjnej fotografii na monitorze komputera jest interaktywna, panoramiczna fotografia sferyczna. Chociaż nazwa jest dość skomplikowana, sama idea nowej technologii jest prosta.

Co to jest?
Zakłada ona, że obserwator przebywa w centrum otaczającej go wirtualnej panoramy i ma możliwość obejrzenia otoczenia w sposób zbliżony do rzeczywistego. Naturalnie, ekran komputera ogranicza w pewnym stopniu realność odczuć oglądającego, ale jest to mimo wszystko ogromny krok w kierunku budowania pełnej wirtualnej rzeczywistości. Taka technologia pozwala na dokładniejszy, bardziej precyzyjny odbiór prezentacji, dając wrażenie przebywania wewnątrz pomieszczenia.

Nie trzeba nikogo przekonywać o bogactwie zastosowań takiego rozwiązania. Wydaje się, że szczególnie branża architektoniczno-budowlana może być bardzo wdzięcznym obiektem dla prezentacji wirtualnych. Dlatego właśnie biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, jako pierwsze na Pomorzu, wprowadziło wirtualne prezentacje nieruchomości jako dopełnienie swoich ofert. Dbałość o klienta i jakość usług - to nadrzędne czynniki, które motywują firmę do ciągłego doskonalenia form działalności i wprowadzania nowoczesnych narzędzi wspomagających i usprawniających obsługę.


Galeria zdjęć