Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI liderem

Najbardziej znaną i najczęściej polecaną agencją pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Trójmieście jest TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI – tak wynika z raportu instytutu Millward Brown SMG/KRC za 2008 r.

Kupno mieszkania to zwykle decyzja, której skutki i konsekwencje odczuwamy przez lata, a bywa, że nabyte lokum to wybór na resztę życia. Dobrze, jeśli zakup jest trafiony i udany, gorzej, jeśli spotkamy nieuczciwego właściciela, który sprzeda nam mieszkanie czy dom z ukrytymi wadami – fizycznymi lub prawnymi. Przy tak dużej, jak obecnie, liczbie ofert na rynku, zarówno pierwotnym, jak wtórnym, nietrudno o błąd.

Takiego niebezpieczeństwa unikniemy, jeśli skorzystamy z usług renomowanej agencji pośrednictwa. Wyspecjalizowana firma, zajmująca się profesjonalną obsługą transakcji na rynku nieruchomości, pomoże nam w podjęciu właściwej decyzji, minimalizując ryzyko popełnienia błędu i ustrzeże przed nieuczciwymi sprzedającymi. Bardzo istotną sprawą jest wybór dobrego biura.

Najbardziej znaną i najczęściej polecaną agencją oraz bezspornym liderem w Trójmieście jest TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI – tak wynika z raportu „Polski Rynek Mieszkaniowy 2008. Popyt i preferencje nabywców”, opracowanego przez firmę Nowy Adres przy współpracy z instytutem badawczym Millward Brown SMG/KRC. Raport jest kompleksowym podsumowaniem tego, co działo się na polskim rynku nieruchomości w ubiegłym roku i zawiera m.in. wyniki badań znajomości biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie największych polskich aglomeracji. Podobnie jak w 2007 r., biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI uzyskało najwięcej wskazań zarówno w znajomości spontanicznej, jak w znajomości wspomaganej, a także jako najczęściej polecane biuro pośrednictwa.

Biuro zapracowało na ten sukces wieloletnim stażem na trójmiejskim rynku, ofertą szerokiej gamy usług - od swojej działalności podstawowej, czyli pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi począwszy, poprzez pośrednictwo kredytowe, po wydawnictwa prasowe z branży nieruchomości.

Firma zatrudnia w dwóch oddziałach (w Gdańsku i w Gdyni) 60 osób i obsługuje rynek pierwotny (ponad 100 ofert inwestycji deweloperskich) i wtórny, a także pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości komercyjnych. Dodatkowo oferta obejmuje sprzedaż działek różnego rodzaju i wynajem zarówno mieszkań, jak obiektów komercyjnych: biur, sklepów, magazynów itp.
Sukces biura TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI to również efekt ciągłego doskonalenia jakości usług i wprowadzania nowoczesnych narzędzi zarządzania, pozwalających na maksymalne wykorzystanie potencjału firmy.


Galeria zdjęć