Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI nagrodzone!

Kolejne Targi Mieszkaniowe – tym razem organizowane przez firmę nowyadres.pl – już za nami. Trwająca dwa dni impreza odniosła spodziewany sukces zarówno pod względem liczby osób odwiedzających, jak i firm, które zdecydowały się zaprezentować swoją ofertę na targowych stoiskach.
Jak podczas każdej edycji tej imprezy wystawienniczej, organizatorzy przygotowali konkurs pt. „Excellent Service”, mający na celu wyłonienie firmy, która wykazała się najlepszą obsługą stoiska targowego. Na ostateczną ocenę miały wpływ: przygotowanie i kompetencja personelu targowego, kultura osobista i wygląd, szybkość i kompleksowość obsługi klienta oraz innowacje w sposobie obsługi. Firma TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI zajęła w tym konkursie zaszczytne drugie miejsce, ustępując tylko deweloperowi „Hossa”.
Utwierdza nas to w przekonaniu, że wciąż jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród pomorskich biur pośrednictwa nieruchomości, a zaufanie naszych Klientów jest najlepszą tego miarą. Taka nagroda to również doskonała motywacja do dalszego doskonalenia naszych standardów obsługi.
Kolejne targi portalu nowyadres.pl, tym razem wirtualne, odbędą się 12-18 października na stronie www.targi.nowyadres.pl.


Galeria zdjęć