Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Tyszkiewicz Nieruchomości na kolejnych targach mieszkaniowych!

Nadal szukasz mieszkania? Domu? Już w najbliższy weekend - 24-25 października - odbędą się w Gdańsku Targi Mieszkań, Domów i Wyposażania tabelaofert.pl. Na tej ostatniej imprezie targowej w tym roku, jak zwykle jednym z wystawców będzie biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.


Już teraz zapraszamy do naszego stoiska, na którym oprócz poznania ofert domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, będzie również okazja do poznania szczegółów programu partnerskiego realizowanego wspólnie z firmą ANTARIS. Na naszym stoisku będzie również obecny przedstawiciel dewelopera realizującego ciekawą inwestycję w Sopocie na ulicy Łokietka.

Targi odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego, w sobotę i niedzielę od 10 do 17. Wszyscy, którzy odwiedzą targi i wezmą udział w głosowaniu w plebiscycie Przyjazny Wystawca, będą mieli szansę wygrania atrakcyjnych nagród: trzech sukni wieczorowych Christinerose wyłącznego dystrybutora sukni Faviana w Polsce – ufundowanych przez Benefit, zestawów upominków od serwisu otodom.pl, silikonowych form do ciasta marki Whirlpool ufundowanych przez redNet Media, artystycznego malowania pokoju dziecięcego od CorelDesign Paweł Ciski, orientalnych dodatków do wnętrz od orient styl, zestawów upominków od Migut Media - wydawcy magazynu Villa Apartamenty, a także prenumerat rocznych magazynu Salon i Sypialnia oraz Świat Łazienek i Kuchni - ufundowanych przez wydawnictwo Publikator. Mamy nadzieję, że to właśnie nasze stoisko zasłuży na Państwa wyróżnienie.


Galeria zdjęć