Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Spotkanie integracyjne firmy.

Nie samą pracą pośrednik żyje. Prawda to powszechnie znana, dlatego jednym z elementów funkcjonowania firmy są nieformalne spotkania, będące okazją do integracji, odpoczynku i „naładowania akumulatorów”. W tym roku coroczne spotkanie integracyjne pracowników firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI odbyło się nie w plenerze, ale pod gościnnym dachem sopockiego Aquaparku, w nowoczesnej kręgielni.

Na 6 torach klubu bowlingowego zmierzyli się ze sobą wszyscy niemalże pracownicy zarówno z Gdańska jak i Gdyni, rywalizując w zmiennych grupach turniejowych. W doskonałej zabawie nie przeszkadzał fakt zróżnicowanych umiejętności zawodników: zarówno ci początkujący, jak i doświadczeni gracze, z jednakową pasją i zaangażowaniem strącali kolejne kręgle. Rzuty godne zawodowców przeplatały się z radosną twórczością i zagraniami nietuzinkowymi, skutkującymi turlaniem się kuli po innym torze, niż pierwotnie planowano – w niczym nie mąciło to jednak nastroju.

Spotkanie, poza sportową rywalizacją, było również okazją do wspólnych rozmów na tematy niekoniecznie zawodowe oraz do skosztowania specjałów kulinarnych zaproponowanych przez organizatorów. Opuszczając obiekt mocno po godzinie dwudziestej drugiej, uczestnicy rozstawali się w doskonałych nastrojach, już umawiając się na nieodległy rewanż. Szczegóły poszczególnych rozgrywek i niuanse taktyczne będą zapewne analizowane jeszcze długo po zakończeniu spotkania, a zapewne część z uczestników zasmakowała uroku bowlingu i częściej będzie korzystać z tej formy rekreacji.


Galeria zdjęć