Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi mieszkaniowe TabelaOfert.pl w Gdańsku. Przyjdź po mieszkanie !

Wszyscy, którzy planują zakup nowego M nie mogą ominąć targów mieszkaniowych tabelaofert.pl w gdańskiej Hali MTG – 24 i 25 kwietnia 2010r. Tegoroczna wiosenna edycja, to rabaty i promocje przygotowane przez deweloperów, ale także szeroka oferta edukacyjna oraz możliwość nabycia wraz z mieszkaniem Fiata Punto za symboliczną złotówkę. Odwiedzający będą mogli się także zapoznać z propozycjami w zakresie aranżacji wnętrz. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 17.

Na odwiedzających tegoroczne targi czeka wiele atrakcji i udogodnień, m.in.:

BEZPŁATNE WARSZTATY „JAK MĄDRZE KUPIĆ WŁASNE M?”:
Na targach odbędzie się cykl wykładów wraz z warsztatami praktycznymi, które pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.

Warsztaty „4 kąty, rozum piąty!” to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:
- jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
- jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
- jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny.

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej.
Prelegentami są niezależni eksperci, m.in. biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy odwiedzający otrzyma w prezencie zestaw publikacji branżowych, które
z pewnością pomogą podjąć decyzję o wyborze nowego lokum: katalog mieszkaniowy, mapę inwestycji oraz przewodnik targowy.

KONKURS TARGOWY
Na odwiedzających czekają także konkursy z nagrodami np. dla typującego najbardziej przyjaznego wystawcę. Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę www.targi.tabelaofert.pl

TARGI ARANŻACJI WNĘTRZ
W obecnym sezonie wystawienniczym po raz pierwszy wprowadzono nowy segment w ofercie targowej – Targi Aranżacji Wnętrz. Jest to propozycja skierowana do osób zainteresowanych poradami oraz intrygującymi rozwiązaniami związanymi
z optymalnym wykorzystaniem możliwości własnego „M”.


Galeria zdjęć