Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Plenerowe spotkanie integracyjne

Tym razem coroczna impreza integracyjna dla pracowników firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI odbyła się na terenie Kolibki Adventure Park w Gdyni. Każdego dnia stający oko w oko z wyzwaniami pracy z klientem, tym razem pośrednicy zmierzyli się z wyzwaniami zupełnie innego rodzaju.

Park Linowy okazał się miejscem, w którym każdy z uczestników mógł zmierzyć się z własnymi obawami i słabościami, ale także przełamać lęk i udowodnić sobie, że ukryty w każdym z nas potencjał jest naprawdę spory. Co szczególnie warte podkreślenia, że przykładem w tym zakresie świecił właściciel firmy – pan Łukasz Tyszkiewicz nie tylko jako pierwszy przeszedł wszystkie przeszkody, łącznie z budzącym niesamowite emocje skokiem adrenaliny, ale także – jak na dobrego menadżera przystało – podpowiadał, motywował i mobilizował ekipę przy kolejnych przeszkodach.

Zwieńczeniem przygód w Parku Linowym był kilkusetmetrowy zjazd tyrolką, po którym wszyscy mogli wreszcie spokojnie usiąść przy ognisku i przy muzyce i poczęstunku podzielić się wrażeniami i rozładować nagromadzone emocje. Wieczór był niezwykle miły i jedyne, co nie pozwalało części z nas bawić się tak długo, jak by się chciało, to świadomość, że następnego dnia od rana zaczynają się targi mieszkaniowe w Gdyni.


Galeria zdjęć