Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Zmiana polityki prowizyjnej

Od początku lutego 2011 roku agencja TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI wprowadziła nowe zasady odnośnie pobierania prowizji od klientów.

Obecnie, podobnie jak w krajach o zakorzenionych tradycjach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, całość należnej biuru prowizji pokrywa klient sprzedający, natomiast klient kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów na rzecz agencji.

Zmiany mają na celu dostosowanie się do coraz wyraźniejszych trendów na rynku oraz likwidację często istotnej dla klientów kupujących bariery w korzystaniu z profesjonalnego wsparcia podczas niełatwego procesu wyboru, finansowania i zakupu nieruchomości. Chcemy, by wszystkie osoby zainteresowane kupnem nieruchomości mogły skorzystać z profesjonalnej pomocy, minimalizując tym samym ryzyka związane z zakupem.

Wszystkich zainteresowanych sprzedażą lub zakupem nieruchomości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą agencją. Z całą pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc i doradzić w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących nieruchomości.


Galeria zdjęć