Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl po raz pierwszy w Ergo Arena

XV Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl zorganizowane w nowym miejscu okazały się sukcesem. Targi odwiedziło 7200 osób.

Możliwość wyboru wśród wielu ofert, dobrze zaprezentowane inwestycje i widoczne ceny spowodowały, że wielu zwiedzających mimo posiadanych preferencji, co do wyboru miejsca zamieszkania, podejmowało rozmowy nie z jednym a wieloma deweloperami. Powodzeniem cieszyły się również przygotowane przez banki oferty finansowania nieruchomości oraz prezentowane premierowo inwestycje - Alfa PARK i Rezydencja Marina.

Tym razem organizator wyjątkowo zadbał o liczne atrakcje dla zwiedzających targi.

Ulgi Mieszkaniowe – nowy targowy program, umożliwiający nabycie tańszego "M". Przygotowane przez deweloperów wybrane mieszkania i domy w cenach dostępnych tylko na targach budziły zainteresowanie poszukujących nowych "czterech kątów".

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Urzędu Miasta Gdańska, na którym przedstawiono plany zagospodarowania i rozwoju miasta. Nie tylko zwiedzający, ale i wystawcy odwiedzali je i dopytywali miejskich urzędników o szczegóły związane z infrastrukturą, edukacją i turystyką.

Nie brakowało również chętnych do zrobienia sobie profesjonalnego portretu rodzinnego w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK.

Duże zainteresowanie wzbudziła również licytacja dwu-pokojowego mieszkania na Osiedlu Panorama Gdyni III, wybudowane przez firmę Panorama Development zostało sprzedane za 307 tysięcy złotych"


Galeria zdjęć