Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Wiosenne Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl w Gdyni zakończone.

Wiosenne Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl w Gdyni zakończone

Za nami kolejna edycja wiosennych targów mieszkaniowych, tym razem organizowanych w Gdyni przez firmę RedNet.
Mimo, że były to już kolejne, trzecie w ostatnim czasie targi, to jednak pierwsze organizowane w Gdyni. Z tego też wynikł fakt, że większość prezentowanych inwestycji to oferty właśnie z Gdyni, Małego Trójmiasta Kaszubskiego albo miejscowości sąsiadujących, choć były również oferty z Gdańska.


Na targach pojawiło się wiele ofert finansowania nieruchomości, często szczególnie przygotowanych właśnie na targi, a wśród odwiedzających najczęstsze pytania dotyczyły najpopularniejszych na rynku mieszkań dwupokojowych.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Urzędu Miasta Gdyni. Wydział Polityki Gospodarczej i Nieruchomości zaprezentował ofertę nieruchomości gminnych - działki pod zabudowę, lokale użytkowe i lokale mieszkalne do sprzedaży. Każdy zainteresowany nimi miał okazję porozmawiać z urzędnikami i uzyskać szczegółowe informacje na ich temat.

Ciekawym pomysłem okazała się również możliwość zrobienia sobie profesjonalnego portretu rodzinnego w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK - wielu odwiedzających opuszczało Halę Sportowo- Widowiskową "Gdynia" z urokliwą fotografią.

Partnerem medialnym targów, podobnie jak wszystkich poprzednich edycji, był miesięcznik "Nieruchomości Pomorze", wydawany przez TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.


Galeria zdjęć