Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI – Mieszkaniową marką roku 2011

Z niezwykłą przyjemnością i dumą informujemy, że w badaniach prowadzonych przez firmę Nowy Adres S.A badających znajomość spontaniczną i wspomaganą marek, nasza firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii agencja nieruchomości zyskując tytuł Mieszkaniowej Marki Roku 2011.

Okazją do wręczenia tego cennego wyróżnienia stała się uroczysta Gala zorganizowana przez firmę Nowy Adres 14 czerwca 2011 roku w warszawskim teatrze Capitol. Nagrodę w imieniu właściciela firmy odebrał Krystian Sekulski.

To kolejne już badanie, w którym miano najbardziej rozpoznawalnej marki na rynku pomorskim uzyskuje właśnie TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, zyskując wyraźną przewagę nad kolejnymi podmiotami. To wyróżnienie to dla nas kolejna okazja, by podziękować naszym klientom, kontrahentom i wszystkim osobom przyglądającym się pomorskiemu rynkowi mieszkaniowemu za pozytywne oceny, wskazania oraz rekomendacje. To dla nas niezwykle mobilizujący bodziec do rozwoju i dalszych starań by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Wiemy doskonale, że na rynku mieszkaniowym waga marki jest znacznie większa ze względu na specyficzny charakter towaru, jakim jest mieszkanie czy dom. Kupno nieruchomości to decyzja o wydaniu niebagatelnych pieniędzy czy zaciągnięciu zobowiązań kredytowych, które nabywca będzie odczuwał przez wiele lat. Nic dziwnego, że w pierwszej kolejności potencjalni kupcy swoje kroki kierują do biur firm sprawdzonych, stabilnych, o dużym doświadczeniu, polecanych przez znajomych, do biur firm o rozpoznawalnej marce. Tym cenniejsze to dla nas wyróżnienie.


Galeria zdjęć