Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA październik 2011

WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ,
kup nieruchomość w specjalnej targowej cenie
i weź kredyt tańszy niż w oddziałach banków!

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA
Hala ERGO ARENA (ul. Gospody 37, Gdańsk)
22-23 października 2011 r.

Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Trójmiasta i okolic. Kilkudziesięciu deweloperów, agencje nieruchomości, banki, firmy z sektora aranżacji wnętrz, konkurs targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”, impreza integracyjna „Rodzinka” i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekało 22 i 23 października 2011 roku w godz. 10–17 w hali ERGO ARENA podczas Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych.

Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (17 edycji w 6 miastach w skali roku) przygotowuje wydarzenia targowe, na które przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Dzięki współpracy z Halą Gdańsk-Sopot Sp. z o.o. nadajemy nowy wymiar trójmiejskiej imprezie znanej dotychczas pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe dedykowane są Gdańskowi, Gdyni, Sopotowi i ich najbliższej okolicy. Podczas nich pokazana zostanie pełna oferta mieszkaniowa Pomorza - prezentowane będą inwestycje zrealizowane i planowane. Podczas imprezy w ERGO ARENIE deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji: konkurs targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”, Galeria Gotowych Mieszkań i Domów, Galeria „Dzielnicowo”, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M” i impreza „Rodzinka”, podczas której mali i duzi będą mogli bawić się, rywalizować w zawodach sportowych i brać udział w mini konkursach.


Galeria zdjęć