Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Wigilia pracownicza 2012

Tegoroczne spotkanie wigilijne pracowników firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI odbyło się w Restauracji Harnaś w Sopocie, w bardzo miłej i świątecznej atmosferze. W celu dobrej zabawy, na wstępie wszyscy pracownicy rozlosowali miejsca przy stole, co wywołało dużo śmiechu i przyczyniło się do dobrej zabawy podczas spotkania.

Pan Łukasz Tyszkiewicz podziękował wszystkim pracownikom za pracę w dobiegającym końca 2012 roku oraz życzył rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

Królujące na stołach typowo wigilijne potrawy oraz rozbrzmiewające w tle piosenki świąteczne i kolędy szybko wprowadziły zgromadzonych w wyjątkowy i magiczny świąteczny nastrój.

Zwieńczeniem spotkania było oficjalne przedstawienie wszystkich pracowników, ze względu na powiększenie się załogi agencji TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, połączone z rozdaniem prezentów.

Ostatecznie w miłej i wesołej atmosferze wszyscy się pożegnali i wrócili do domów kontynuować świąteczne przygotowania. :)


Galeria zdjęć