Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Jubileuszowe X Targi Ślub i Wesele w Gdańsku

W dniach 26-27 stycznia tego roku na hali AWFiS w Gdańsku Żabiance odbyły się jubileuszowe, bo już X Targi Ślub i Wesele, na których byliśmy z naszą gazetą „Nieruchomości Pomorze”.

Decyzja o ślubie często powiązana jest z zakupem mieszkania, czy domu dla przyszłej młodej pary. W związku z powyższym, wszyscy przybyli podczas targów mogli nabyć bezpłatnie nasz miesięcznik „Nieruchomości Pomorze”, bogaty w porady i bieżące informacje z branży nieruchomości oraz w największą na Pomorzu liczbę ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Ponadto na targach można było obejrzeć pokazy mody ślubnej oraz najnowszych trendów makijażu i wizażu. Dodatkowo przygotowane zostały dla zebranych pokazy tańca, sztuki barmańskiej oraz niezwykłe występy finalistów programu „Mam Talent” (Grupy „MultiVisual”, Pana Ząbka i SHAO). Niewątpliwą zaletą tragów były losowania atrakcyjnych nagród oraz możliwe do uzyskania na miejscu - specjalne rabaty targowe i innego typu niespodzianki. Targi zakończył rewelacyjny pokaz Fire Show oraz jubileuszowe fajerwerki przed halą targową. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z targów.


Galeria zdjęć