Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi Mieszkań i Domów '"nowyadres.pl" w Trójmieście

Jesienny sezon targowy wkrótce otwarty!

Czy ceny mieszkań będą dalej spadać? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, który w ciągu najbliższych miesięcy planują mieszkaniowe zakupy. Według wielu ekspertów i analityków rynku nie należy już spodziewać się dalszych spadków cen, a jeżeli już, to nie będą one znaczne. Jeśli więc ktoś planuje tej jesieni mieszkaniowe zakupy, a przede wszystkim skorzystanie z dobrych warunków kredytowania hipotecznego - poszukiwania może rozpocząć na pierwszej w sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów w Trójmieście

Już 14. i 15. września w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Trójmiasta i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
W imprezie weźmie udział blisko 70 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Dodatkowo w niedzielę na stoisku firmy Panorama Development odbędzie się wielka licytacja gotowego do odbioru, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,82 metrów kwadratowych. Cena wywoławcza wynosi 150 000 zł.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych trójmiejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Allcon Osiedla, Euro Styl, Grupa Inwestycyjna Hossa, Inpro, P.B. Górski, Robyg i wielu innych.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach ma m.in. gdańskie biuro Tyszkiewicz Nieruchomości.

Więcej informacji na https://www.mieszkaniowi.pl/

Targi Mieszkań i Domów
14-15. września 2013 r.
AMBER EXPO
ul. Żaglowa 11
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00


Galeria zdjęć