Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Nowy oddział biura TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI w Kościerzynie

Dynamiczny rozwój rynku nieruchomości w naszym regionie wymaga dostosowania biura TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI do potrzeb klientów. Dlatego zintensyfikowaliśmy nasze działania również w terenie, poza Trójmiastem.

Oddział w Bytowie, który powstał cztery lata temu, początkowo zatrudniał dwóch pośredników. Obecnie, po przeprowadzce do nowej siedziby, pracują tam już cztery osoby.

Wzmożone zapotrzebowanie na fachową pomoc w obsłudze transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości w regionie spowodowało, że coraz więcej osób szuka wykwalifikowanego pośrednika, który pomoże w nierzadko skomplikowanych sprawach formalnoprawnych, ponadto dostęp do bogatej bazy ofert, którą dysponuje biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI znacząco ułatwia sfinalizowanie transakcji.

Dodatkowo zostało wyodrębnione jako osobna placówka nasze biuro w Kościerzynie, istniejące od dwóch lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomysł na utworzenie regionalnego oddziału wydaje się optymalnym rozwiązaniem.

20 lutego odbyło się uroczyste otwarcie nowej placówki, w którym wzięło udział m.in. kierownictwo biura TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI. W nowym oddziale, zlokalizowanym w Kościerzynie przy ul. Wodnej 14, pracują obecnie cztery osoby.


Galeria zdjęć