Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Ogólnopolski Dzień Otwarty w biurach nieruchomości

Już w piątek 28 marca zapraszamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Dołączyliśmy do biur nieruchomości, które tego dnia udostępniają swoje przestrzenie i służą fachowym doradztwem mieszkańcom regionu Pomorza.

Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami to okazja, by mieszkańcy Trójmiasta i okolic skorzystali z bezpłatnych porad w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości. PFRN, z tej okazji organizuje ogólnopolską akcję informacyjną.

W tym roku po raz pierwszy można zweryfikować pośredników, korzystając z internetowego Centralnego Rejestru Pośredników i Zarządców Nieruchomości PFRN, który potwierdza ich kompetencje zawodowe.

"Drzwi Otwarte PFRN" organizowane są od 3 lat, ale obecna edycja po raz pierwszy odbywa się w nowych realiach rynkowych. 1 stycznia 2014 r. nastąpiła całkowita deregulacja rynku. Nie obowiązują już żadne wymogi dotyczące poziomu wykształcenia, kwalifikacji, niekaralności czy przestrzegania standardów zawodowych. Dlatego, aby zapewnić konsumentom łatwy dostęp do informacji o rzetelnych i kierujących się etyką pośrednikach, na początku roku Polska Federacja Rynku Nieruchomości uruchomiła internetowy Ogólnopolski Rejestr Pośredników i Zarządców Nieruchomości PFRN - www.rejestr.pfrn.pl. W czasie spotkania z pośrednikiem będzie można go sprawdzić.

Każdy z nas marzy o własnym "M", przez długi czas zbiera gotówkę, ubiega się o kredyt... Chce kupić odpowiednie mieszkanie, pod względem lokalizacji, stanu technicznego i przede wszystkim formy prawnej oraz ceny. Wiadomo, że zakup nie jest łatwy, a wybór mieszkań jest duży. Dlatego w dniu otwartym 28 marca, chętnie pomożemy klientom, doradzimy w wyborze nieruchomości oraz odpowiemy na wszystkie dręczące pytania. Zapraszamy do naszych biur po oferty z całego Trójmiasta oraz okolic - tłumaczy Sandra Kukowska - specjalista ds. nieruchomości Tyszkiewicz Nieruchomości oddział Gdynia.

Podczas ogólnopolskiej akcji „Drzwi Otwarte PFRN” wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z możliwości darmowych konsultacji prowadzonych przez ponad 25 biur nieruchomości na Pomorzu. Każdy chętny otrzyma fachową wiedzę na temat nieruchomości oraz zapozna się z zasadami i czynnościami, które w ramach usługi wykonuje wiarygodny pośrednik.

 


Galeria zdjęć