Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi Nowy Adres w AmberExpo już za nami

Piękne hostessy, ofertowy zawrót głowy i wszystko, czego dusza zapragnie.

Tak podsumowujemy targi mieszkań i domów, na których spotkali się najsilniejsi gracze trójmiejskiego rynku nieruchomości. Jak co roku - byliśmy i my.

Jako że sprzedaż wybranych inwestycji rynku pierwotnego prowadzimy na wyłączność, w świadomości wielu klientów odwiedzających nasze stoisko staraliśmy się budować przekonanie o możliwości skorzystania z oferty zakupu np. nowego przestronnego domu w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w cenie mieszkania zlokalizowanego w centralnych dzielnicach aglomeracji trójmiasta.

Za przykład posłużyć może powstająca w Pępowie inwestycja Osiedle Migdałowe. W tym przypadku, nabyć możemy dom o pow. 122 mkw., w zabudowie szeregowej, z ogrodem i garażem, za cenę zaledwie 309 tys. zł. Ta oferta, dostępna tylko u nas, w czasie targów, cieszyła się największym zainteresowaniem. Szczegóły inwestycji na www.migdalowe.pl

Z naszych obserwacji wynika, że nawet 60% klientów poszukujących nieruchomości z rynku wtórnego, za naszym pośrednictwem, ostatecznie podejmuje decyzję o skorzystaniu z oferty dewelopera.

W czasie dwóch targowych dni zapewniliśmy klientom darmowe doradztwo kredytowe. Czynimy to każdego dnia w naszych oddziałach, dlatego i tym razem dział TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚI FINANSE na miejscu i na gorąco sprawdzał zdolność kredytową, a także odpowiadał na trudne pytania związane z tematyką kredytów hipotecznych.

Prowadzona przez nas sprzedaż inwestycji mieszkaniowych m.in. w Baninie, Pruszczu Gdańskim oraz Rotmance cieszyła się zainteresowaniem zwłaszcza wśród ludzi młodych. Coraz częściej wybierają oni oferty tańsze, które zawierają dodatkowe bonusy, jak choćby garaż lub miejsce postojowe w cenie.

Targi dobiegły końca. My jednak wciąż pracujemy.
Nasi doradcy chętnie udzielą informacji o ofertach rynku pierwotnego i nie tylko.

Wystarczy zadzwonić: (58) 558 53 53


Galeria zdjęć