Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

W Victorii zwyciężyła INTEGRACJA !

Oczekiwany weekend wreszcie nastąpił. W słoneczny sobotni poranek, mocny skład TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z Panem Prezesem Łukaszem Tyszkiewiczem na czele, wypełnił parking przed Hotelem Victoria w Bolszewie.

W dobrych nastrojach, jak zwykle pełni pozytywnej energii, zajęliśmy wygodne pokoje, by w czasie dwóch intensywnych dni miło spędzić kolejny w tym roku czas szkoleniowy połączony z pełnym pakietem rozrywki.

W atmosferze oczekiwania na wieczór, rozpoczęliśmy zajęcia w grupach. Część teoretyczna z wymianą spostrzeżeń i omówieniem przykładów własnych doświadczeń zakończyła się pyyysznym obiadem :-) Zyskaliśmy nowe siły, by już w praktyce doskonalić umiejętności wymagane w codziennej pracy pośrednika nieruchomości. Śmiechu nie było końca, kiedy przyszło nam odgrywać sceny z przeróżnych życiowych scenariuszy. Dyrektor Regionu Kaszuby, Jacek Kamiński, w roli rozwodnika, zasłużył na aktorskiego Oskara ! :-)

Wieczorem, w najlepszych nastrojach, i co ważne – wszyscy razem - w sile czterech oddziałów TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, rozpoczęliśmy czas integracji.
Hotelowy Aquapark ze wszystkimi jego atrakcjami, wyśmienita kolacja przy muzyce serwowanej przez DJ'a oraz kręgielnia wyłącznie do naszej dyspozycji, a do tego cała beczka zimnego piwa – czego chcieć więcej ? :-) Długa była to noc. Najtwardszym graczem na torze okazał się Paweł Gesing, z oddziału w Gdyni, z którym na wyrównanym poziomie rywalizowały dziewczyny. Parkietu do rana nie opuszczali najbardziej wytrwali uczestnicy wspólnej biesiady. Wiele upłynęło godzin nim noc dobiegła końca.

Kolejny dzień zakończył pierwszy z dwóch etapów szkolenia. Z żalem opuszczaliśmy gościnne przestrzenie Hotelu Victoria, ale cieszy fakt, że następny wspólny wyjazd już wkrótce :-)

Chcesz do nas dołączyć? Zostań jednym z nas.

Sprawdź aktualne oferty pracy i zobacz kogo szukamy.


Galeria zdjęć