Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Sezon startów drużynowych zakończył Bieg Niepodległości

Wszystko zaczęło się od fajnego pomysłu.

Tegoroczna edycja czerwcowego Biegu Świętojańskiego była początkiem oficjalnego kalendarza startów drużyny TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI. Udany początek rozbudził ducha zdrowej, sportowej rywalizacji. Członkowie rodzącego się teamu swoim optymizmem zarazili również Pana Prezesa, Łukasza Tyszkiewicza, który wspierając drużynowe starty, uczestniczy w nich od początku jako niedościgniony lider.

Zawodnicy drużyny TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI w swej codziennej pracy pokonują kilometry pomorskich ulic. W kolejnych biegach startują by pokazać, że wspólnie spędzony aktywnie czas wzmacnia integrację i daje energię do lepszego działania.

We wtorkowym Biegu Niepodległości, ulicami Gdyni, na dystansie 10 km pobiegli:

Łukasz Tyszkiewicz – wynik: 00:41:00
Paweł Gesing – wynik: 00:49:22
Joanna Toporek – wynik: 00:58:51
Krystian Sekulski – wynik: 01:01:25
Katarzyna Krawczun – wynik: 01:04:10

„Razem zakończyliśmy tegoroczny biegowy sezon. Wszystkim Wam, moim drużynowym koleżankom i kolegom, dziękuję zarówno za pomysł wciągnięcia mnie w szeregi sportowego teamu, jak i za udane starty w kolejnych imprezach. Na trasie biegów wspólnie przełamujemy słabości. Wiem, jak ciężko trenujecie, by osiągać swoje małe i duże zwycięstwa. Cieszy mnie, że mogę Was w tym, co robicie z pasją, wspierać...” - Łukasz Tyszkiewicz


Galeria zdjęć