Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Gromadzisz oszczędności? Po nowym roku mogą się przydać

Tylko do końca grudnia, nie posiadając większych oszczędności, otrzymasz kredyt hipoteczny. Nowy rok zapowiada istotne zmiany. Dotyczyć one będą wymaganej wielkości wkładu własnego. Osoby nie posiadające oszczędności, liczące na zakup w całości kredytowany przez bank, po pierwszym stycznia 2015r. mogą się rozczarować.

Stare zasady obowiązywać będą jeszcze przez nieco ponad miesiąc. Warto zatem pospieszyć się z decyzją o zakupie i za wczasu starać się o jego finansowanie. Już od początku tego roku na uzyskanie kredytu nie mogły liczyć osoby, które chciały dokonać zakupu nieruchomości wyłącznie dzięki środkom z banku. Nadzór finansowy wdrożył zalecenie, by klient wnosił co najmniej 5% wkładu własnego. Próg ten jednak od stycznia 2015r. zostanie znacznie zwiększony i ostatecznie banki zarządają od przyszłych kredytobiorców aż 10% wkładu własnego.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Doradca TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI FINANSE bezpłatnie udzieli porady i pomoże uzyskać korzystny kredyt.
Wystarczy zadzwonić: (58) 558 53 53

Szukaj ogłoszeń z rynku pierwotnego w naszej wyszukiwarce lub sprawdź inwestycje deweloperów dostępne TYLKO U NAS - Kliknij teraz.


Galeria zdjęć