Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Zobacz, jak zmieniło się biuro Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsku

Jako biuro nieruchomości, na pomorskim rynku obecni jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy w Gdańsku. Dla naszych klientów otworzyliśmy oddziały w Gdyni, Bytowie i Kościerzynie. Przechodziliśmy wiele zmian, by w ich efekcie każdy mógł poczuć się u nas niezmiennie dobrze, i tak jak u siebie w domu.

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy w warunkach trwającego remontu. Dziękujemy za wyrozumiałość tym, którzy w tym czasie licznie korzystali z naszych usług.

Już oficjalnie i z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do odmienionej, zupełnie nowej, jeszcze bardziej wygodnej siedziby głównej TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, która od lat mieści się w tym samym miejscu, przy ulicy Grunwaldzkiej 469 w Gdańsku.

Autorowi projektu nowych wnętrz, za realizacje, zaangażowanie, niezmiennie dobry smak i umiejętne stworzenie domowego ciepła w przestrzeni biurowej, bardzo dziękujemy Agnieszce Tyszkiewicz. Trud włożony we własnoręczne wykonanie świątecznych dekoracji, z pewnością, już niebawem Św. Mikołaj odpowiednio wynagrodzi Pani Agnieszce :-)


Galeria zdjęć