Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

W przedświątecznej atmosferze zakończyliśmy tegoroczne szkolenia

Jeszcze wspominamy dwudniowy pobyt w Bolszewie, gdzie w czasie szkolenia i integracji towarzyszyła nam bardzo dobra zabawa.

Tym razem cztery pomorskie oddziały TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI spotkały się w Kościerzynie, by tam, w urzekających wnętrzach Hotelu Stary Browar Kościerzyna, od sobotniego poranka, w przedświątecznej grudniowej atmosferze kontynuować blok szkoleniowy i spędzić miło czas razem.

Szkolenie w formie zadań w grupach lubimy najbardziej. Ponownie obudził się w nas duch zdrowej zespołowej rywalizacji. Komiczne scenki rozgrywane przez losowo dobrane spośród nas pary, wywoływały salwy śmiechu. Prowadzący szkolenie umiejętnie rozdzielali zadania, wciągając nas w dyskusję oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu. Doświadczenia zdobywane na co dzień, mogliśmy skonfrontować z wiedzą szkoleniową i utrwalić najkorzystniejsze rozwiązania. Nauczyliśmy się wiele nowego.

Po przepysznym obiedzie, w klimatycznej hotelowej restauracji, znaleźliśmy czas na poznanie przestrzeni tego pachnącego jeszcze nowością obiektu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem. Pokoje, w których spędziliśmy całe dwa dni, zachwycają designem, funkcjonalnością i wygodą łózek :-)

Sobotni wieczór, po zakończonej części szkoleniowej, mogliśmy spędzić na wiele przyjemnych sposobów, korzystając m.in. z pełnej strefy wellness, w tym jacuzzi oraz sauny. Część z nas skorzystała z atrakcji jaką jest kąpiel w chmielu (jak na Stary Browar przystało).
O dobre nastroje zadbano także podczas firmowej kolacji. Ten czas wypełniły wspaniałe jedzenie i nasze długie rozmowy. Dodatkowo Pan Prezes Łukasz Tyszkiewicz sprawił nam niespodziankę przesyłając indywidualne świąteczne podarunki dla każdego. Magda w roli Św. Mikołaja obdzieliła nas nimi składając ciepłe życzenia na nadchodzące Święta.

Jeszcze przez długie godziny tego wieczoru bawiliśmy się razem, by było co wspominać :-)

Niedzielny poranek zmusił nas do opuszczenia wygodnych łóżek. Punktualnie stawiliśmy się na kolejnej części szkolenia. Tego dnia mocna kawa cieszyła się jednak większym zainteresowaniem :-)

Wszystko co dobre, szybko się kończy, zatem i my ruszyliśmy w stronę naszych domów. Na ten rok wypełniliśmy kalendarz szkoleń. Nabyliśmy doświadczeń, wiedzy praktycznej i niezbędnej teorii.

Mamy nadzieję, że to, czego uczymy się z trenerami, przełoży się na jakość naszej codziennej pracy i w efekcie to nasi klienci skorzystają z tej wiedzy najbardziej.


Galeria zdjęć