Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Pierwszy w tym sezonie start drużyny biegowej Tyszkiewicz

Ulice mroźnej jeszcze Gdyni, w sobotę wypełniły się tysiącami biegaczy, wśród których nie zabrakło reprezentacji naszego biura.

Po udanym sezonie startów w minionym roku, Bieg Urodzinowy Gdyni stał się dla nas okazją do symbolicznego otwarcia kolejnego sezonu.

Pomysł utworzenia drużyny biegowej, wspierany finansowo przez jej honorowego zawodnika - Pana Prezesa Łukasza Tyszkiewicza, przerodził się w ambitny plan startów w najważniejszych imprezach, z maratonem biegowym włącznie.

21 lutego, razem z 5,5 tysiącami amatorów sportu, wystartowaliśmy na dystansie 10km, by w niecałą godzinę, w komplecie przekroczyć linię mety.

Pierwszy tegoroczny start zaowocował wspaniałymi wynikami.

Najlepszy w drużynie czas, a zarazem swój życiowy rekord, osiągnął Pan Łukasz Tyszkiewicz. Startując w koszulce SuperPrezesa, którą otrzymał od pracowników podczas wieczoru podsumowującego pracę w 2014 roku, pokonał trasę biegu w zaledwie 00:39:04.

Krystian Sekulski także uzyskując swój życiowy rekord, zakończył bieg w nieco mniej niż godzinę, z czasem 00:59:10.

Dobrą kondycję w pierwszym "pozimowym" starcie potwierdzili trakże Paweł Gesing, Joanna Toporek i Katarzyna Krawczun z oddziału Gdynia.

Paweł, jako jeden z pomysłodawców drużyny, niezmiennie od początku startuje w jej składzie. Zachęcił też do startów Pana Łukasza Tyszkiewicza, motywując do osiągnięcia wyniku poniżej 40 minut na dystansie 10km.

"Niezwykle cieszy tak udany początek sezonu dla naszej drużyny. Razem pracujemy, wspólnie pokonujemy ciężkie kilometry na trasach imprez biegowych. Moje osobiste podziękowanie należy się Pawłowi Gesingowi. Zmotywowany przez niego do startów w składzie drużyny, musiałem zmierzyć się z wynikiem, który z początku niełatwo było osiągnąć. Sobotni start dowiódł, że jednak jest to możliwe. Pawle, czas 00:39:04, jest w dużej mierze zasługą Twojej pozytywnej motywacji - za to raz jeszcze dziękuję" - Łukasz Tyszkiewicz.

Na trasach biegowych zawsze towarzyszy nam wspaniała atmosfera, doping kibiców i duch zdrowej rywalizacji.

Kolejne sportowe emocje przed nami.

W zeszłym sezonie zaliczyliśmy wspólnie pięć najważniejszych imprez:

Bieg Europejski

Nocny Bieg Świętojański

52. Bieg Westerplatte

Półmaraton Gdański

Bieg Niepodległości

Do zobaczenia na trasach biegowych w sezonie 2015 :-)


Galeria zdjęć