Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Byliśmy obecni na Targach Mieszkań i Domów NowyAdres.pl w Gdańsku

Tysiące gdańszczan i ponad pięćdziesięciu wystawców wzięło udział w kolejnej już gdańskiej edycji Targów Domów i Mieszkań Nowy Adres. Na spotkaniu, które odbyło się w przedostatni weekend lutego, w halach wystawienniczych Amber Expo, nie mogło zabraknąć ekipy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI!

Nasi doradcy przez dwa dni przeprowadzili dziesiątki rozmów z mieszkańcami Trójmiasta, którzy szukali na imprezie swoich czterech ścian. Trafiały do nas także osoby spoza Gdańska, które w najbliższej przyszłości planują przeprowadzkę. Opiekunowie ofert deweloperów opowiadali o szczegółach mieszkań i domów, które cieszyły się w tym roku wyjątkowym powodzeniem. Szczególne zainteresowanie odwiedzających wzbudzało nowoczesne i kameralne Osiedle Migdałowe, na które składają się funkcjonalne i ekonomiczne domy szeregowe w Pępowie. Nie zabrakło także pytań o pozostałe dostępne tylko w naszym biurze inwestycje, czyli Osiedle Sasankowe w Rotmance, Osiedle Pogodno w Pruszczu i Osiedle Marzenie w Baninie.

Rozmowy przym naszym stoisku toczyły się jednak nie tylko na temat inwestycji prosto od deweloperów. Pośrednicy z rynku wtórnego przybliżali również najdrobniejsze detale kilkudziesięciu propozycji mieszkań, domów i działek z Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także Kaszub, które wybraliśmy specjalnie na tę edycję targów. Oferty były nie tylko starannie dobrane, ale także tańsze - z tej wyjątkowej okazji wynegocjowaliśmy dla kupujących promocyjne, niższe ceny.

Dużo działo się także wokół naszych doradców kredytowych. Specjaliści z działu TYSZKIEWICZ FINANSE na miejscu sprawdzali, porównywali i dobierali kredyty hipoteczne w odniesieniu do rzeczywistych potrzeb i możliwości poszczególnych gości targów. Chętnych do skorzystania z ich pomocy nie brakowało.

Dwa dni targów minęły nam w mgnieniu oka. Choć na kolejnej edycji Nowego Adresu spotkamy się z Państwem dopiero na jesieni, od poniedziałku do soboty zapraszamy do naszego biura, gdzie z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji.


Galeria zdjęć