Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Rośnie liczba honorowych krwiodawców z naszego biura

Ambulans medyczny, igły, fiolki i ampułki - brzmi strasznie? Nie dla nas! Po raz kolejny zespół TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, zachęcony przez Stowarzyszenie KrewAktywni, dołączył do akcji oddawania krwi. Hasło pomysłodawców i organizatorów z klubu Kropelka Energii "Lubimy pomagać… nie bądź obojętny" wyjątkowo przypadło nam do gustu :)

Krew ratuje życie. Często jest niezbędna by uratować życie chorego. Potrzebna może być każdemu z nas, jak również naszym najbliższym. Tej substancji nie da się zastąpić syntetykiem. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest honorowe krwiodawstwo.

W poprzedniej edycji, w której również uczestniczyliśmy, krew oddało równo sto osób. Tym razem, z naszym licznym udziałem, krwiodawców było jeszcze więcej! Wraz z prezesem Łukaszem Tyszkiewiczem oddaliśmy się w ręce fachowego personelu medycznego, który szybko, sprawnie i bezboleśnie podłączył nas do maszynerii, do pobierania krwi. Nagrodą, oprócz satysfakcji z dobrego uczynku, było zaproszenie na pyszna kawę, obiad w restauracji i oczywiście czekolada :D Było warto!

Podsumowując akcję, musimy bardzo podziękować generalnym inicjatorom tych regularnie odbywających się eventów, oraz wzorowo prowadzącym przedsięwzięcie na miejscu - naszym przyjaciołom z Nieformalnego Klubu Honorowych Dawców Krwi ENERGA „Kropelka Energii”. To dzięki Wam jeszcze chętniej przystępujemy do akcji, korzystamy z licznych gratisów, słodkich dodatków i poczęstunku, a kłucie wcale nie boli, kiedy czujemy Wasze wsparcie :-) DZIĘKUJEMY!

Deklarujemy - następnym razem też się przyłączamy!

Bądź na bieżąco! - polub nas na Facebook'u


Galeria zdjęć