Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Zbieramy karmę dla zwierząt ze schroniska - dołącz do akcji

Kochani! Wiemy, że lubicie pomagać!

Tym razem naszej pilnej pomocy potrzebują zwierzaki z gdyńskiego schroniska OTOZ Animals Ciapkowo.

Joanna Toporek, pośredniczka z naszego zespołu, pomogła niedawno Hottdodze, jednemu ze schroniskowych psów, odnaleźć swoich właścicieli. Joasię poruszyło, jak wiele zwierząt przebywa obecnie w schronisku. Jak się okazało, większość z nich została porzucona na wakacje przez swoich bezdusznych właścicieli. - Po wizycie w schronisku długo nie mogłam wrócić do równowagi. Nie potrafiłam zapomnieć smutnego wzroku psów za kratami. Musimy zrobić coś, żeby tym nieszczęśliwym zwierzakom pomóc, bo żadne z nich nie zasłużyło na tak okrutny los - przekonuje Asia.

Dlatego też organizujemy zbiórkę karmy dla psów z gdyńskiego schroniska. Dary dla zwierzaków do końca lipca można przynosić do naszych oddziałów w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 469) i Gdyni (ul. Władysława IV 17/15). Godziny otwarcia: pn-pt 9-19, sobota 10-14.

Oczywiście, oprócz karmy, psom można podarować także nowy dom. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć psiaka, my do końca lipca podarujemy czworonogowi wyprawkę (obróżkę, smycz, miski i karmę na pierwsze dni w nowym domu). Wystarczy się z nami skontaktować pod nr telefonu 58 558 53 53

Dołącz do akcji niosącej pomoc skrzywdzonym zwierzakom.

Sprawdzaj aktualności na facebook'u.


Galeria zdjęć