Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Gdynia gościła uczestników targów nieruchomości

Hala Gdynia Arena przez dwa weekendowe dni stała się centrum trójmiejskiego rynku nieruchomości. Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowane przez MURATOR EXPO, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, przyciągnęły zainteresowanych zakupem nieruchomości nie tylko na terenie Trójmiasta, ale też lokalizacji ościennych.

Przy naszym stoisku nie zabrakło ciekawych ofert nowych domów i mieszkań. Specjalnie na targi przygotowane zostały także wybrane oferty nieruchomości z drugiej ręki, które znikały jak świeże bułeczki. Tylko u nas można było poznać szczegóły młodych osiedli powstających w bliskim sąsiedztwie Gdańska, tj. Kameralne Banino oraz Kompleks Leśne Zacisze. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się także prowadzone wyłącznie przez nas nowe inwestycje Osiedle SasankoweOsiedle Pogodno oraz Osiedle Migdałowe. Wszystkie dostępne u nas oferty łączy bliskość Trójmiasta, komfort mieszkania w podmiejskiej lokalizacji oraz konkurencyjne ceny dostępne także z dofinansowaniem w programie MdM.

Spotkania w czasie targowych dni dają możliwość bezpośredniego kontaktu z Doradcą prowadzącym sprzedaż danej inwestycji, ale są też okazją do przeglądu całego wachlarza ofert używanych nieruchomości. Od lat, jako jedno z niewielu biur z Pomorza, regularnie spotykamy się z Państwem na targach, prezentując najlepsze propozycje mieszkaniowe naszych klientów z rynku wtórnego oraz inwestycje deweloperów dostępne tylko u nas. Cieszymy się z każdej wizyty przy stoisku TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, zwłaszcza kiedy pomagamy znaleźć wymarzony dom lub idealne mieszkanie.

Na kolejne targowe spotkanie zapraszamy już w najbliższy weekend w Gdańsku, 12-13 września w Amber Expo.

Bądź na bieżąco. Polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć