Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Tydzień po tygodniu gościmy na targach nieruchomości

Tym razem hala AmberExpo w Gdańsku wypełniła się wystawcami prezentującymi oferty nieruchomości oraz usługi związane z tym sektorem rynku. Było w czym wybierać. Kilka tysięcy osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu odwiedziło w miniony weekend Targi Mieszkań i Domów zorganizowane przez Nowy Adres S.A. Pojawili się nie tylko mieszkańcy Trójmiasta. Zainteresowani mieli okazję poznać m.in. najnowsze oferty deweloperów i skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję promocji.

Na targach nieruchomości jesteśmy każdego roku, od wielu już lat. Nasze stoisko skupia m. in. oferty nowych mieszkań i domów, których sprzedaż prowadzimy na wyłączność. Dużym zainteresowniem cieszą się propozycje takie jak Kompleks Leśne Zacisze, łączące charakter podmiejskiej lokalizacji z bliskością tętniącego życiem Trójmiasta. Nową propozycją, którą zaprezentowaliśmy na targach, jest osiedle bliźniaczych domów w Baninie Kameralne Banino. Kolejną nową propozycją w naszej ofercie jest powstająca także w Baninie inwestycja MDH polsko-niemieckiego dewelopera. W ofercie sprzedaży nowych mieszkań oferujemy propozycję w Rotmance. Osiedle Sasankowe stanowi nielada gratkę dla ludzi młodych, poszukujących własnego lokum na życiowy start. Nie zabrakło pytań o pozostałe, także dostępne tylko w naszym biurze inwestycje Osiedle Pogodno w Rokitnicy oraz Osiedle Migdałowe w Pępowie. Pełną ofertę nowych inwestycji naszego biura promowały hostessy Tyszkiewicz Nieruchomości, które spotkać można było w czasie dwóch targowych dni.

Nasi Doradcy z Działu Tyszkiewicz Finanse udzielali porad w kwestii zakupu nieruchomości na kredyt. Specjalnie wybrane na targi prozycje mieszkań, domów oraz działek, można było poznać u naszych Doradców Rynku Wtórnego.

Miło nam za każdym razem, kiedy spotykamy się przy okazji targów nieruchomości. Dwa intensywne dni minęły niepostrzeżenie, jednak już wkrótce spotkamy się z Państwem ponownie. Ostatnie tej jesieni spotkanie targowe odbędzie się także z naszym udziałem, już w październiku, w Ergo Arenie.

 Bądź na bieżąco. Polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć