Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Targi w Ergo Arenie na zakończenie edycji jesiennej

Targi nieruchomości, organizowane w dniach 17 - 18 października przez MURATOR EXPO, zakończyły jesienną edycję spotkań branży mieszkaniowej w Trójmieście.

Niesłabnąca frekwencja podczas trzeciej z rzędu tego typu imprezy, zorganiowanej w nieodległym czasie od dwóch wrześniowych edycji, wskazuje na spore zainteresowanie osób poszukujących własnego "M". Do Ergo Areny przybyły tłumy przyszłych nabywców nieruchomości. Swoje najciekawsze propozycje zaprezentowali zarówno deweloperzy, ale też przedstawiciele skupiający oferty rynku wtórnego. Stoisko Tyszkiewicz Nieruchomości łączyło oba segmanty rynku, oferując inwestycje deweloperów oraz propozycje mieszkań, domów, działek z drugiej ręki, z terenu Trójmiasta i Kaszub. Nie zabrakło ofert biur projektowych, propozycji związanych z wykończeniem wnętrz i usług budowlanych. Wystawcy zadbali o ciekawe aranżacje stoisk, makiety nieruchomości, promocje i gadżety dla klientów targowych. Kto w sobotę i niedzielę odwiedził halę widowiskowo-sportową na granicy Sopotu i Gdańska, nie wyszedł z pustymi rękami.

Swoją obecnością w czasie spotkań targowych, od wielu już lat, zaznaczamy pozycję na rynku nieruchomości w Trójmieście. Cieszymy się z każdych odwiedzin i kiedy pomagamy znaleźć wymarzone mieszkanie, czy dom. Prezentowane oferty nowych mieszkań i domów, których sprzedaż prowadzimy na wyłączność, oraz te z rynku wtórnego, dobieramy starannie. Miło nam, kiedy zainteresowniem cieszą się propozycje takie jak Kompleks Leśne Zacisze, łączące charakter podmiejskiej lokalizacji z bliskością tętniącego życiem Trójmiasta. Od niedawna naszą propozycją, którą prezentujemy na targach, jest osiedle bliźniaczych domów w Baninie Kameralne Banino. Kolejną nową propozycją w naszej ofercie jest powstająca także w Baninie inwestycja Domy MDH polsko-niemieckiego dewelopera. Wśród propozycji nowych mieszkań oferujemy Osiedle Sasankowe w Rotmance, które najchętniej wybierają ludzie młodzi. Dostępne także tylko w naszym biurze inwestycje Osiedle Pogodno w Rokitnicy oraz Osiedle Migdałowe w Pępowie to oferta dewelopera Platinum Invest.

Wrzesień i październik sprzyjały spotkaniom całej branży mieszkaniowej. Nasze stoisko odwiedzaliście Państwo bardzo licznie, zarówno na spotkaniu MURATOR EXPO w Gdyni, jak i w AmberExpo podczas wrześniowych targów Nowy Adres. Na kolejne edycje targów nieruchomości w Trójmieście poczekamy do wiosny, ale każdego dnia, od poniedziałku do soboty, o najlepsze oferty nieruchomości z Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz Kaszub, warto pytać w oddziałach biura Tyszkiewicz Nieruchomości. Zapraszamy :-)

Bądź na bieżąco. Polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć