Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

W Gdyni zakończyliśmy tegoroczny sezon biegowy

Razem z blisko 7000 osób, startujących w białych i czerwonych koszulkach, drużyna biegowa Tyszkiewicz Nieruchomości współtworzyła na ulicach Gdyni gigantyczną flagę Polski. Narodowe Święto Niepodległości i towarzyszący temu świętu bieg na dystansie 10 km, już po raz drugi stanowiły dla nas czas symbolicznego zakończenia pełnego sezonu biegowego 2015 firmowej drużyny.

Tym razem w składzie drużyny biegowej Tyszkiewicz Nieruchomości wystartowali:

Joanna Toporek 00:54:58
Katarzyna Krawczun 01:06:36 
Krystian Sekulski 00:56:58
Paweł Gesing 00:47:16

Ideę utworzenia sportowego team'u, Prezes Łukasz Tyszkiewicz od początku wspiera nie tylko finansowo, ale także osobiście startując w składzie drużyny tak często, jak tylko inne obowiązki i czas pozwalają. Nasi sportowcy, w tym także nieobecna na starcie Biegu Niepodległości Asia Gul, świetnie reprezentowali barwy biura w sezonie 2015, zaliczając udane starty w pełnej serii biegów PKO GRAND PRIX GDYNI:

Nocnym Biegu Świętojańskim

Biegu Europejskim

Biegu Urodzinowym Gdyni

Dodatkowo, Joanna Toporek oraz Paweł Gesing, pokonali, już po raz drugi, trasę Półmaratonu Gdańskiego, poprawając w tym roku życiowe wyniki. Regularne treningi i motywacja do startów, skutkują coraz lepszą formą na zawodach.

Przyszły sezon zapowiada się już niezwykle interesująco i walecznie. Reprezentacja biura Tyszkiewicz Nieruchomości, już wyznaczyła sobie nowe cele do osiągnięcia. Miło nam będzie, razem z tysiącami zapaleńców zdrowego trybu życia, spotkać się na trasach biegowych w Trójmieście i nie tylko. Dziękujemy za każdy miły gest wsparcia na zawodach, co daje silną motywację do pracy.

Bądź na bieżąco - polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć