Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Czas podsumowania i zabawy na kolejnej już, corocznej firmowej gali

Całoroczna praca biura nie przyniosłaby tyle satysfakcji, gdyby nie wszyscy ci, którzy przyczyniają się do sukcesów Tyszkiewicz Nieruchomości. Rok 2015 r. był dla nas rokiem pełnym wyzwań i zmian w organizacji firmy. Cały czas staramy się rozwijać i podnosić standard obsługi naszych klientów. Tym bardziej cieszymy się, że wszystkie zmiany przyniosły pozytywne efekty, co dało nam mnóstwo energii do działania na następne 12 miesięcy!

Po raz kolejny, podczas firmowej gali, w naszym gronie najlepszych doradców sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości z Trójmiasta i Kaszub, a także doradców kredytowych, pracowników działu marketingu, działu administracji i kadr, podsumowaliśmy całoroczną pracę i przypomnieliśmy wydarzenia, w których razem uczestniczyliśmy.

Impreza odbyła się w piątek, 29 stycznia. Spotkaliśmy się w sali konferencyjnej Olivia Sky Club, znajdującej się na 12. piętrze jednego z wieżowców kompleksu Olivia Business Center. Mieliśmy stamtąd świetny, zapierający dech w piersiach widok, na cały Gdańsk, a przy tym m.in. na zlokalizowany po sąsiedzku gdański oddział naszej firmy :)

Imprezę, na luzie i z humorem, poprowadzili Krystian Sekulski i Daniel Kaliniak, którzy sprawdzili się w tej roli niczym profesjonalni konferansjerzy. Wieczór ten na pewno zostanie przez wszystkich na długo zapamiętany.

Podczas prezentacji, podsumowaliśmy całokształt pracy wszystkich Oddziałów Tyszkiewicz Nieruchomości, wyniki sprzedażowe, statystyki, a także inicjatywy, w których regularnie bierzemy udział. Przypomnieliśmy sobie wspólnie premierę nowego logo firmy, którą świętowaliśmy na Podsumowaniu Roku 2014. Z perspektywy czasu zmiana ta została przyjęta z entuzjazmem, zarówno przez wszystkich pracowników jak i naszych klientów.

Podczas tej części imprezy, wspominaliśmy liczne wydarzenia wewnątrz firmy oraz inicjatywy pracowników, takie jak wspólne akcje Krwiodawstwa, czy pomoc Schronisku "Ciapkowo", ale też letnią imprezę integracyjną w Sopocie, czy akcję Szlachetna Paczka. W tym miejscu wyróżniona została Drużyna Biegowa Tyszkiewicz Nieruchomości, w składzie której startują Joanna Toporek, Kasia Krawczun, Joanna Gul, Paweł Gesing Krystian Sekulski oraz Prezes Firmy Łukasz Tyszkiewicz. Nasi biegacze już od 1,5 roku występują na wszystkich ważnych imprezach sportowych w Trójmieście. Wszyscy z nich otrzymali przydatne gadżety sportowe, które będą mogli wykorzystać podczas kolejnych startów.

Upominki w postaci uroczych pluszowych misiów, otrzymały mamy, które wróciły do naszej firmy po urlopie macierzyńskim - Małgorzata Kubera oraz Sandra Kukowska. Bardzo nas cieszy, że możemy znów współpracować z Gosią i Sandrą i jesteśmy z nich dumni, tym bardziej, że wiemy jak trudno pogodzić obowiązki związane z pracą i byciem mamą jednocześnie.

W przerwie między trzecią a czwartą częścią Podsumowania, skosztowaliśmy pysznego, ozdobionego w firmowe barwy tortu, który symbolicznie zapowaidał początkiem jeszcze bardziej przyjemnej części wieczoru.

Po podsumowaniu całorocznej pracy, wyników i statystyk, wszyscy wyróżniający się w minionym roku Pracownicy Tyszkiewicz Nieruchomości, zostali nagrodzeni za zaangażowanie i trud w wypełniane codziennych obowiązków. Wszyscy z nich, otrzymali imponujące kosze pełne słodkości oraz innych niespodzianek.
Wyróżnienia i nagrody, zostały przyznane w kilkudziesięciu kategoriach. Wręczał je osobiście Pan Prezes Łukasz Tyszkiewicz, w towarzystwie Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli.

Pierwsze wyróżnienie, otrzymała Monika Kornacka-Pułka, dowodząca Biurem Obsługi Klienta, które powstało właśnie w minionym roku. Monika została wyróżniona tytułem Innowacja Roku za swoją aktywność, zaangażowanie w nowe obowiązki i ciekawe pomysły, które udało jej się wdrożyć do tzw. BOK-u.

Kolejne wyróżnienie za sprzedaż Gabarytu Roku, czyli nieruchomości o największej powierzchni, z rąk Pana Prezesa odebrał Bartosz Chodorski z Oddziału w Bytowie.

Wyzwaniem Roku okazała się transakcja, którą opiekowała się Karolina Grubba z Oddziału w Gdyni. Wynajem lokalu usługowego, który doprowadziła do końca Karolina, wykazując się przy tym dużą determinacją i wytrwałością, został uznana za jedną z najtrudniejszych w minionym roku.

Daniel Kaliniak, koordynujący prace Działu Marketingu, został mianowany Wirtuozem Roku. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach podziękowania za codzienną solidność w pracy i nowatorskie podejście do promocji naszej marki, o którą Daniel dba każdego dnia.

Wyróżnienie za trzymanie wysokich standardów w pracy, otrzymała Karolina Samulewicz z gdańskiego Działu Rynku Pierwotnego.

Za wielozadaniowość i sprawność realizacji codziennych obowiązków nagrodzona została Weronika Żerdzińska - nasz Specjalista ds. księgowo-kadrowych. Wyróżnienie o przewrotnej nazwie MULTI-MULTI - podkreśliło, że Weronika starannie i solidnie wypełnia powierzone jej zadania, na wielu przestrzeniach działalności firmy.

Specjalne wyróżnienie Pechowca Roku, za niesprzyjającą koniunkturę na rynku nieruchomości i z życzeniami odwrócenia niesprzyjającej passy od kolegów, otrzymał Maciej Kolberg, zajmujący się sprzedażą domów i działek. Maciej, z właścicwym do siebie dystansem przyznał, że jego ślub, który zawarł właśnie w zeszłym roku, sprawił, że czuje się dziś najszczęśliwszy na świecie. Zapowiada też, że podczas Przyszłęgo Podsumowania Roku w firme wystąpi jako jeden z liderów sprzedaży!

W następnej kolejności, przyznano siedem nagród w specjalnych kategoriach.

Pierwszą z nich, otrzymał Krystian Sekulski w kategorii Lubię Go! za największą popularność i życzliwość w firmie. To miłe wyróżnienie, zostało przyznane na podstawie głosów przyznanych przez kolegów i koleżanki, ze wszystkich oddziałów Tyszkiewicz Nieruchomości.

Milionerką Roku, dzięki najwyższemu wynagrodzeniu uzyskanemu z przeprowadzonej transakcji, została Alicja Kieloch - Specjalista ds. sprzedaży domów i działek. Tym większe to osiągnięcie na koncie Alicji, gdyż pracuje z nami dopiero jeden pełny rok.

Katarzyna Krawczun z Oddziału w Gdyni, już drugi raz z rzędu, została “Mrówką” Roku, za przyjęcie największej liczby ofert na wyłączność.

Za wysokie wyniki obrotowe w minionym roku, nagrodę otrzymała Dorota Jakubowska z Działu Rynku Wtórnego w Gdańsku, zostając tym samym Debiutem Roku, gdyż w chwili otrzymania wyróżnienia, jej staż w firmie liczył dopiero 10 miesięcy.

Za największą ilość zaktualizowanych ofert i kontaktów z klientami, nagrodzona została Magdalena Renn, którą ogłoszono Temperamentem Roku. Magda od kilku miesięcy, z powodzeniem zajmuje się rynkiem nieruchomości komercyjnych, w gdańskim Oddziale Tyszkiewicz Nieruchomości.

Największy Progres Roku osiągnęła Marta Gnacińska z bytowskiego oddziału firmy. Pomimo wielu lat pracy, w minionym roku wykazała się jeszcze większym zaangażowaniem w wypełniane obowiązki, dzięki czemu powiększyła swoje obroty aż dwukrotnie.

Nagrodę w kategorii “Pracuś” Roku, otrzymała Joanna Gul, która pracuje w naszej firmie już od wielu lat. Asia wykonała w 2015 roku największą liczbę prezentacji nieruchomości.


Na najbardziej emocjonujące nagrody dla Doradców Roku 2015, przyszedł czas w ostatniej części imprezy.
Wyróżnione zostały osoby, które w minionym roku osiągnęły najwyższe wyniki obrotowe.

W tej prestiżowej kategorii, przyznano 10 miejsc:

Miejsce 10. - Karolina Samulewicz
Miejsce 9. - Katarzyna Krawczim
Miejsce 8 - Marta Gnacińska
Miejsce 7 - Joanna Gul
Miejsce 6 - Aleksandra Witka
Miejsce 5 - Agnieszka Sobieralska
Miejsce 4. - Alicja Kieloch

Najbardziej ekscytującym momentem, było jednak wręczanie nagród osobom, które znalazły się na podium.

Najwyższe nagrody dla Doradcy Roku 2015 roku, otrzymali:

I. Martyna Choszcz z Działu Rynku Wtórnego w Gdańsku. Ciężka praca i determinacja przyczyniły się do odniesienia tak ogromnego sukcesu w firmie już po raz trzeci.
II. Daniel Banaś z Działu Tyszkiewicz Finanse, którego skrupulatność i pracowitość przyniosła wymierne efekty, dające drugie miejsce na tle wszystkich doradców w firmie.
III. Joanna Toporek z gdyńskiego Oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości, która jest w naszej firmie już od wielu lat. Asia nie boi się ciężkich wyzwań, które jak do tej pory zawsze kończyły się sukcesem.

Nagrody dla trójki Najlepszych Doradców prezentowały się fantastycznie! Do zwyciężczyni trafił wysokiej klasy, najnowszy model smartfona. W morską podróż do Skandynawii wybierze się zdobywca miejsca drugiego, a profesjonalny sprzęt sportowy uhonorował miejsce trzecie, zgodnie z zainteresowaniami laureatki.

Ponad 20 wyróżnionych z całej firmy osób, otrzymało kosze pełne słodkich upominków oraz oryginalnych prezentów, dopasowanych do każdego z laureatów indywidualnie. Za przepiekną formę i indywidualny dobór przygotowanych podarunków odpowiedzialna była obecna w tym roku podczas wieczoru z nami, małżonka Pana Prezesa, Pani Agnieszka Tyszkiewicz.

Każda osoba otrzymująca nagrodę, na czerwony dywan wychodziła w rytmie spersonalizowanego podkładu muzycznego. Dlatego chwilami mieliśmy też popis tanecznych możliwości wszystkich, którzy przemierzali czerwony dywan po odbiór swojego wyróżnienia :)

Oprócz przyznanych nagród, wśród wszystkich pracowników losowaliśmy Power-Banki, które nie dopuszczą do tego, by np. mobilny doradca, podczas podróży, został pozbawiony energii w swoim smartfonie lub tablecie  :)

Wszyscy Kierownicy Działów w Tyszkiewicz Nieruchomości, czyli Ania Fedusio, Krystian Sekulski, Paweł Gesing i Jacek Kamiński, przyczyniając się do nieustannego polepszania kondycji firmy, również otrzymali spersonalizowane prezenty z całym mnóstwem słodkich dodatków. Wcześniej każdy z nich miał okazję podsumować pracę swoich działów i porównać bieżące osiągnięcia z wynikami z poprzednich lat.

Wyróżnienie od wszystkich Pracowników, a także specjalny prezent od Prezesa Łukasza Tyszkiewicza, otrzymała nasza Dyrektor Sprzedaży Magdalena Cebula. Jak sama przyznała - czuje, że spełnia się zawodowo właśnie w branży nieruchomości. My wszyscy również zgodnie przyznajemy, że Magda to właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Na zakończenie wieczoru, bez upominku nie mógł pozostać Prezes Łukasz Tyszkiewicz, który w tym roku otrzymał swoją .....karykaturę :) Rysunek, podobnie jak zeszłoroczny prezent, był związany ze sportową pasją Prezesa, i Pan Łukasz został na nim przedstawiony podczas jazdy na rowerze.

Długa była to noc, pełna emocji, wrażeń.. a niejednokrotnie wzuszeń. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mamy za sobą wspaniały rok, który daje nam dobrą energię na działania w kolejnych miesiącach, które przed nami. W roku 2016 wyznaczyliśmy sobie ambitne plany i zadania, bo innych w tej firmie nie ma.

Dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i wszystkim Współpracownikom.

Tyszkiewicz Nieruchomości


Galeria zdjęć