Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Drużyna biegowa rozpoczęła sezon świetnym wynikiem

W minioną sobotę, 13 lutego, na rozpoczęciu PKO Grand Prix Gdynia, wystartowało aż 4522 zapaleńców zdrowego trybu życia. Podczas tego startu, 10-kilometrowa trasa została pokonana w ciągu mniej niż 30 minut!

W otwierającym sezon Biegu Urodzinowym, nie mogło zabraknąć również naszej dzielnej drużyny, której starty od samego początku finansuje Prezes Łukasz Tyszkiewicz. Rozpoczęliśmy wspólnie już trzeci sezon biegowy, a tym razem skład team'u zasilił nowy zawodnik - Piotr Wontorski. Piotr pobił od razu swój życiowy rekord na tym dystansie, pokonując go w czasie 00:43:13.

Oprócz naszego nowego kolegi, cała drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości, w doskonałej formie przywitała nowy sezon, dobiegając do mety ze świetnymi wynikami. Jak zawsze, dumnie nas reprezentowali:

Joanna Toporek

Katarzyna Krawczun

Krystian Sekulski

Paweł Gesing

Tegoroczny Bieg Urodzinowy był o tyle wyjątkowy, że Gdynia kilka dni wcześniej, kończyła równe 90 lat. Miasto rozpoczęło tym samym układankę, która składać się będzie z czterech medali. 13 lutego, w ręce uczestników trafił pierwszy z nich. Ostatni zostanie wręczony 11 listopada, podczas ostatniego w tym nowo otwartym sezonie - Biegu Niepodległości. Całość będzie przedstawiała ulicę Świętojańską w różnych epokach, na wzór wyjątkowej fotografii, wykonanej po powstaniu miasta.

Podczas biegu, odbyła się również akcja charytatywna na rzecz Irka z Gdańska, również aktywnego niegdyś biegacza, który kilka lat temu zachorował na raka. Wspólnie z innymi zaangażowanymi w akcję zawodnikami, odebraliśmy kartki z napisem „biegnę dla Irka”, i przekroczyliśmy z nimi linię mety. Akcję zorganizowała Fundacja PKO Banku Polskiego, która zebrane fundusze, przekaże Irkowi na leczenie choroby.

Cykl PKO Grand Prix Gdynia, wzbogacony został o nowe hasło promujące: „Pokonaj siebie!”. Drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości popiera je w 100 procentach, i już przymierza się do następnych startów, by móc pobić swoje życiowe rekordy. Bieg Urodzinowy był naszym pierwszym w tym roku i na pewno na nim nie poprzestaniemy. Miniona sobota, stanowiła dla nas doskonałą rozgrzewkę :)

W 2015 roku, zgraną drużyną, uczestniczyliśmy w czterech najważniejszych imprezach: Bieg Urodzinowy, Bieg Europejski, Nocny Bieg Świętojański, Bieg Niepodległości.

Jeśli pierwszy w tym roku Bieg w Gdyni, rozpoczął się tak genialnym czasem, to pozostaje nam intensywnie trenować i już zacierać ręce na następne wspólne starty. Nowy sezon zapowiada się niezwykle interesująco!

Do zobaczenia na kolejnych trasach :)

Bądź na bieżąco - podglądaj nas na Facebook'u


Galeria zdjęć