Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Nasze oferty z rynku wtórnego i pierwotnego na targach w Amber Expo

Pierwsze w tym roku targi nieruchomości za nami. W miniony weekend dzięki targom Mieszkań i Domów, stolicą trójmiejskiego rynku nieruchomości stała się hala Amber Expo w Gdańsku. Wydarzenie przyciągnęło tysiące mieszkańców Pomorza i nie tylko, planujących w najbliższym czasie przeprowadzkę i poszukujących dla siebie i bliskich wymarzonego lokum.

Opiekunowie ofert deweloperów opowiadali o inwestycjach, jakie mamy aktualnie w sprzedaży na wyłączność. W Amber Expo można było poznać m.in. szczegóły ofert osiedli powstających w Baninie oraz okolicach Pruszcza Gdańskiego. Duże zainteresowanie wzbudzała aktualnie trwająca promocja Osiedla Marzenie, w której po zakupie mieszkania można otrzymać aż 5.000 zł na zakup materiałów wykończeniowych. Nie zabrakło zapytań o inne, dostępne w naszym biurze inwestycje, takie jak Osiedle Sasankowe w Rotmance, Osiedle Pogodno w Pruszczu oraz Osiedle Migdałowe w Pępowie. Doradcy wielokrotnie odpowiadali również na pytania dotyczące inwestycji Kameralne Banino, które rozbudowuje się już o trzeci etap, a także Mueller Dream Haus czy Osiedle Leśne Zacisze. Wszystkim, którzy poszukiwali nieruchomości z rynku pierwotnego bliżej Gdyni, spodobała się inwestycja Jaśminowe Domy w Kosakowie. Pełną ofertę wszystkich inwestycji promowały hostessy Tyszkiewicz Nieruchomości przez oba dni targów.

Oprócz nieruchomości z rynku pierwotnego, nasi doradcy przybliżali szczegóły najlepszych mieszkań i domów z rynku wtórnego. Prezentowaliśmy starannie przygotowane oferty z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Kaszub. Co ważne, duża część z nich miała wyjątkową niską cenę, którą przygotowalismy specjalnie na tę edycję targów.

Jesteśmy obecni na targach nieruchomości już od wielu lat i cieszymy się, gdy za każdym razem tak tłumnie jak w miniony weekend, oblegane jest nasze stoisko. Kolejne spotkanie targowe już za niecały miesiąc, tym razem 2 i 3 kwietnia w Ergo Arenie, na których również nie zabraknie doradców Tyszkiewicz Nieruchomości. Do zobaczenia!

Bądź na bieżąco i polub nas na Facebook'u


Galeria zdjęć