Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Mamy to już we krwi - kolejna akcja honorowego krwiodawstwa

Już od ponad roku, regularnie dołączamy do akcji honorowego krwiodawstwa. I tym razem, sporą załogą wzięliśmy udział w zbiórce.

Bardzo dziękujemy organizatorom z Nieformalnego Klubu Honorowych Dawców Krwi ENERGA “Kropelka Energii”, z którymi regularnie spotykamy się na organizowanych w Gdańsku zbiórkach. Nasi przyjaciele, mimo niesprzyjającej pogody, zadbali o wspaniałą atmosferę na miejscu i całe zaplecze akcji. Widać było bardzo duże zainteresowanie wśród gdańszczan, którzy tym razem bardzo liczne zebrali się przy kompleksie Olivia Business Centre.

Kilka osób z zespołu Tyszkiewicz Nieruchomości, regularnie już przystępuje do akcji. Część z nas oddawała krew po raz pierwszy, jednak jako zgrana drużyna dodawaliśmy sobie nawzajem otuchy. Wszyscy zgodnie przyznajemy, że dzięki fachowej obsłudze nie ma się czego bać, a znając słuszny cel takich zbiórek, nawet nie myśli się o ambulansie medycznym, igłach i ampułkach, a spędza przyjemnie czas w oczekiwaniu na swoją kolej.

Mimo, że nasze organizmy były nieco osłabione, dzięki świetnej organizacji, mogliśmy posilić się smaczną kawą i posiłkiem, które od razu dodały nam energii. Nie zabrakło pakietu czekoladowych tabliczek, które za każdym razem stanowią słodki dodatek dla wszystkich honorowych dawców.

Taki gest nic nie kosztuje, a może bardzo pomóc potrzebującym. Zachęcamy wszystkich do przystąpienia do następnej takiej zbiórki, która odbędzie się w maju.

My już dziś potwierdzamy swoją obecność. Oddawanie krwi weszło nam już w krew :)))


Bądź na bieżąco! - polub nas na Facebook'u


Galeria zdjęć