Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

W ERGO ARENIE tłumy poszukujących własnego "M"

W miniony weekend, 2 i 3 kwietnia, w Ergo Arenie, odbyły się ostatnie w edycji wiosennej targi nieruchomości w Trójmieście - tym razem organizowane przez MURATOR EXPO.

W Ergo Arenie swoje oferty reprezentowali nie tylko deweloperzy. W gronie wystawców można było znaleźć również liczne firmy zajmujące się remontem, wykończeniami i aranżacją wnętrz. Stoisko Tyszkiewicz Nieruchomości, goszczące na wszystkich edycjach targów od lat, i tym razem zaprezentowało inwestycje deweloperskie, których sprzedaż oferuje na wyłączność, a także najlepsze oferty mieszkań, domów, lokali komercyjnych oraz działek z terenu Trójmiasta oraz Kaszub. Przyszli nabywcy nieruchomości z rynku pierwotnego pytali m.in. o mieszkania na Osiedlu Sasankowym w Rotmance oraz zlokalizowanym w Rokitnicy Osiedlu Pogodno. Nie brakowało chętnych na kupno domu w okolicy Gdańska, wykazujących zainteresowanie zwłaszcza szeregowcami dewelopera Platinum Invest na Osiedlu Migdałowym w Pępowie, które powiększa się o nowy etap, czy domami Mueller Dream Haus w Baninie, oferującymi ponad 130 metrów przestrzeni. Wiele osób dopytywało też o dwa nowe etapy inwestycji Kameralne Banino, obejmującej eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej.

Duża frekwencja podczas dwóch dni targów niezmiennie pokazuje, że w Trójmieście i okolicach nie brakuje osób poszukujących własnego “M”. Odwiedzający mieli okazję przyjrzeć się bliżej trendom trójmiejskiego rynku nieruchomości, a także porównać oferty prezentowane przez wystawców. A ci, jak podczas każdej edycji targów, wykazali się niemałą kreatywnością w aranżacji swoich stoisk, a także szykując promocje i gadżety dla odwiedzających klientów.

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny przy stoisku Tyszkiewicz Nieruchomości w Ergo Arenie. Cenimy sobie tego typu wydarzenia, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z poszukującymi nieruchomości klientami, a każda wizyta przy naszym stoisku ogromnie nas cieszy. Wszystkich, którzy chcą zdobyć więcej informacji na temat ofert przedstawianych na targach, zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie i Kościerzynie.

Do zobaczenia w biurze oraz na kolejnych targach nieruchomości :)

Bądź na bieżąco. Polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć