Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

W takiej drużynie siła! 10km ulicami Gdyni pokonaliśmy w świetnej formie

Wspaniała pogoda uświetniła w sobotę, 7 maja, drugi w tym roku start z cyklu GRAND PRIX GDYNI. Kibice tłumnie zebrali się, by dopingować wszystkich uczestników. Biegacze mieli jednak utrudnione zadanie, bo tym razem musieli pokonać 10-kilometrową trasę w pełnym słońcu i wysokiej temperaturze. Nasza drużyna spisała się świetnie! Regularne starty w tego typu imprezach owocują coraz lepszymi wynikami.

Skwer Kościuszki, podczas Biegu Europejskiego, wypełniło aż 4,5 tysiąca sportowców. Wśród nich pojawił się Sportowy Team Tyszkiewicz Nieruchomości, w składzie:

Katarzyna Krawczun, Joanna Gul, Paweł Gesing, Piotr Wontorski oraz Krystian Sekulski.

Zespół jak zwykle świetnie reprezentował barwy biura i w niezłej formie pokonał cały dystans. Wszystkim naszym sportowcom należą się gratulacje od całej załogi. Brawo!
Dla zawodników był to także świetny trening przed wyzwaniem, którego podejmujemy się już 15 maja w Gdańsku. Najsilniejszy skład drużyny wystartuje bowiem w Maratonie Gdańskim.

Cieszymy się, że obecność naszego biura w Gdyni mogliśmy po raz kolejny zaznaczyć, startując w imprezie z cyklu PKO GRAND PRIX GDYNI. Za nami otwierający sezon Bieg Urodzinowy, a po chwili odpoczynku po sobotnim starcie i najbliższym maratonie, zaczynamy treningi do Nocnego Biegu Świętojańskiego i Biegu Niepodległości.

Biegom gdyńskim jak zwykle towarzyszy świetna atmosfera i sportowy duch, a całe miasto wypełniają tłumy zapaleńców zdrowego trybu życia. Już odliczamy dni do kolejnego wspólnego pobijania rekordów i lada dzień zaczynamy intensywne treningi. Sezon 2016 w pełni!

Dziękujemy za wsparcie i doping!


Bądź na bieżąco - podglądaj nas na Facebook'u


Galeria zdjęć