Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Jesteśmy na kongresie liderów rynku otodom w Serocku

Nie zwalniamy tempa! Dziś jesteśmy na Spotkaniu Liderów Nieruchomości Otodom.

Hotel Narvil****
w Serocku oraz organizatorzy spotkania, zadbali o nasze wygody w najdrobniejszym szczególe.

Jest to pierwszy kongres, w którym bierze udział ponad 300 przedstawicieli największych i najbardziej aktywnych biur pośrednictwa. W tak prestiżowym gronie nasz zespół wymienia doświadczenia z innymi praktykami branży nieruchomości, uczestniczy w merytorycznych wykładach oraz zapoznaje się z najnowszymi trendami na rynku.

Rozmowy z przedstawicielami najważniejszych biur z całej Polski rodzą nowe znajomości, sprzyjają poprawie naszej pracy i skuteczności na rynku.

W Serocku otacza nas doborowe towarzystwo. Relacje ze spotkania na bieżąco prowadzi sam Olivier Janiak, a merytoryczne wykłady wygłasza m.in. aktor i reżyser, Pan Jan Englert. Motywujące przemówienie, o walce ze stereotypami i ambitnym dążeniu do celu, wygłosił już założyciel i prezez firmy InPost, Pan Rafał Brzoska. Niezwykle ciekawie słucha się także doświadczenia osób takich jak himalaistka Kinga Baranowska, która na kongresie opowiada o zmaganiach z trudnościami w swojej pasji, którą konsekwentnie realizuje.

Część wykładowa zakończy się wykwintnym obiadem, a czas wolny do wieczornej kolacji spędzamy, korzystając z hotelowych atrakcji, których nie brakuje.

Gwiazdą wieczoru, która uświetni nam wieczorną galę, jest Monika Brodka.

Organizatorom z portalu otodom.pl dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i organizację imprezy z wyjątkowym smakiem.

Więcej informacji znajdziecie na www.spotkanieliderow.otodom.pl


Galeria zdjęć