Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Konferencja NBP w Gdańsku - panel poświęcony perspektywom rynku

Hotel Qubus w Gdańsku, gościł wczoraj przedstawicieli Narodowego Banku Polskiego oraz liderów najważniejszych biur nieruchomości działających w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Przypadł nam zaszczyt poprowadzenia panelu, w którym próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie "Co zdecyduje o dalszym rozwoju rynku nieruchomości w regionie". Dyrektor Sprzedaży Tyszkiewicz Nieruchomości, Magdalena Cebula, poruszała w nim temat sprzedaży domów i mieszkań, omawiając przy tym różnice między zakupem mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego, oczekiwania i najczęściej zadawane przez klientów pytania, a także problemy napotykane w relacjach pomiędzy klientem a bankiem. Jako wyłączne biuro sprzedaży aż siedmiu inwestycji z rynku pierwotnego powstających w zasięgu Trójmiasta, wskazaliśmy na możliwości współpracy między biurem nieruchomości a deweloperem.

Z zainteresowaniem przysłuchiwaliśmy się także innej części konferencji, która skupiała uwagę uczestników wokół perspektyw rozwoju urbanistycznego oraz planów rozbudowy Gdyni, Gdańska i Sopotu, a także nieruchomości komercyjnych i niewykorzystanych powierzchni biurowych, których w biurowcach klasy A i B jest w Trójmieście aż 14%.

Dziękujemy organizatorom i współuczestnikom spotkania za konstruktywną wymianę zdań i możliwość udziału w dyskusji na tematy sprzyjające perspektywicznemu spojrzeniu na rozwój rynku nieruchomości w województwie pomorskim.


Galeria zdjęć