Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Ahoj przygodo! Letnia impreza firmowa na kajakach

Kolejna letnia impreza firmowa za nami!

Tym razem ekipa Tyszkiewicz Nieruchomości wybrała się na spływ kajakowy na Kaszuby, by jeszcze przed sezonem urlopowym, wspólnie spędzić czas i przywitać lato.

Oddziały Gdańsk i Gdynia z samego rana wyruszyły spod głównej siedziby firmy, by na miejscu - w urokliwej miejscowości Swornegacie, spotkać się z kolegami z oddziałów z Kościerzyny i Bytowa. Po zbiórce organizacyjnej całej załogi, z mapami w dłoniach, uśmiechami na twarzach i ogromnymi zasobami energii, około 13:00 odbiliśmy od brzegu :-)

Piękne widoki i wspaniała pogoda sprawiły, że blisko 13 kilometrów spływu na trasie Chociński Młyn -> Swornegacie, pokonaliśmy nie bez wysiłku, ale jednocześnie z wielką przyjemnością! Po niemal czterech godzinach trasy pełnej zakrętów i dawce zdrowej adrenaliny spotkaliśmy się na finiszu, gdzie czekało już na nas ognisko z pachnącym i pysznym poczęstunkiem.

Na miejscu nie zabrakło zdjęć ze zwycięzcami, opowieści z minionych godzin pokonywania trasy, wśród których jedna spodobała nam się szczególnie. Martyna Choszcz - Specjalista ds. sprzedaży rynku wtórnego z oddziału w Gdańsku, nawet na chwilę nie przerwała swojej pracy, a na kajak oprócz kamizelki ratunkowej i mapy zabrała … telefon służbowy. Co istotne, telefon dzwonił wielokrotnie, a jedna z rozmów zakończyła się sprzedażą! Transakcji dokonujemy nawet z samego środka jeziora :)

Metą letniej imprezy była siedziba firmy w Gdańsku, dokąd ekipa w niezmienionym składzie dotarła późnym wieczorem. Pełen wrażeń dzień zakończyliśmy zmęczeni, ale w wyśmienitych nastrojach!

Bądź na bieżąco. Polub nas na facebook'u


Galeria zdjęć