Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Pierwsza Akademia Pośrednika Nieruchomości za nami

W piątek, 17 czerwca odbyło się ostatnie z serii spotkań w ramach Akademii Pośrednika Nieruchomości, organizowanej przez Tyszkiewicz Nieruchomości, przy współpracy WSB Gdańsk.

Z zainteresowanymi zawodem agenta nieruchomości studentami, spotkaliśmy się w ostatnich tygodniach trzykrotnie. Pierwsze spotkanie obejmowało tematykę Wstępu do transakcji handlowej, podczas drugiego z nich mówiliśmy o marketingu nieruchomości. Ostatni, piątkowy panel dotyczył typologii klienta i stanowił podsumowanie całej Akademii. Uczestnicy otrzymali od nas Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach oraz upominki.

Cieszymy się. że pomysł zorganizowania takiego wydarzenia przez Tyszkiewicz Nieruchomości spotkał się z zainteresowaniem ze strony studentów. Z przyjemnością prowadziliśmy każdy z paneli i odpowiadaliśmy na zadawane przez nich pytania. Mamy nadzieję, że wiedza, jaką staraliśmy się przekazać na Akademii, przyda się wszystkim również w praktyce.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim uczestnikom szkolenia, z którymi spotkaliśmy się podczas trzech paneli tematycznych. Dziękujemy również Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku za możliwość zorganizowania spotkań w murach uczelni. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy. :)

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebooku.


Galeria zdjęć