Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Nasza drużyna biegowa ma już dwa lata!

Drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości znów dała z siebie wszystko, tym razem startując w Nocnym Biegu Świętojańskim. W piątek 17 czerwca, równo o 23:59 zgrana załoga naszego biura stawiła się na starcie w Gdyni z blisko 5 tysiącami miłośników sportu.

10-kilometrowa trasa była tym razem trudniejsza do pokonania, a tegoroczny bieg przyciągnął nieco mniej ochotników niż w zeszłym roku. Przyczyną była niesprzyjająca pogoda, a gwałtowny deszcz i wiatr z pewnością nie sprzyjały sportowcom w Gdyni. Zawody ostatecznie ukończyło 4712 osób.

Nocny Bieg Świętojański to szczególna okazja dla drużyny biegowej Tyszkiewicz Nieruchomości, która równo dwa lata temu zadebiutowała na tej samej imprezie. Biegamy regularnie od dwóch lat, a żadne warunki pogodowe nam nie straszne, co pokazaliśmy startem i w tegorocznych zawodach. :) Tym razem świetnie reprezentował nas Pawel Gesing, Krystian Sekulski, Joanna Gul oraz debiutujący w barwach biura Stanisław Hallmann.

Za nami już trzy z czterech biegów PKO Grand Prix 2016: Bieg Urodzinowy, Europejski oraz Świętojański. Cała drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości zbiera już siły, by pobijać kolejne życiowe rekordy.

Wszystkim gratulujemy udanego startu i wytrwałości, brawo!

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook'u.

 


Galeria zdjęć