Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Jesienne targi w Amber Expo - z naszej perspektywy

W miniony weekend hala Amber Expo w Gdańsku stała się centrum trójmiejskiego rynku nieruchomości. W dniach 10 i 11 września, podczas corocznych targów, tysiące osób poszukujących mieszkań i domów na sprzedaż, miało okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych na tę okazję promocji.

Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości, jak co roku, prezentowało wybrane, najciekawsze oferty pochodzące z rynku wtórnego, a także inwestycje deweloperskie, których sprzedaż prowadzimy na wyłączność. Nasi Specjaliści do spraw sprzedaży, przez pełne dwa targowe dni spotykali się z osobami, które, mimo iście letniej pogody za oknem, sprzyjającej plażowaniu, przybyły licznie, by zrealizować mieszkaniowe marzenia. Przez chwilę nawet nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania. Ostatnich klientów obsługiwaliśmy jeszcze wiele minut po tym, jak organizator oficjalnie zakończył tę edycję targów. Dziękujemy za miłe odwiedziny przy naszym stoisku. Za każdym razem cieszymy się z możliwości bezpośredniego kontaktu, kiedy możemy pomóc w znalezieniu wymarzonej nieruchomości.

Poszukujący ofert z rynku pierwotnego z zainteresowaniem pytali m.in. o domy bliźniacze osiedla Kameralne Banino, inwestycji zlokalizowanej na przedmieściach Gdańska. Sporym zainteresowaniem podczas targów cieszył się kolejny etap domów szeregowych z ogrodem, realizowany na Osiedlu Migdałowym w Pępowie, a także inwestycja w Kosakowie, koło Gdyni, Jaśminowe Domy, która ofertę targową wzbogaciła o nowe promocyjne ceny. Nie brakowało również zapytań na niedrogie mieszkania oferowane w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, wśród których znajdują się takie inwestycje jak Osiedle Pogodno w Rokitnicy, czy dobrze już znane Osiedle Sasankowe w Rotmance. Dzięki licznie zebranym zapytaniom z dni targowych, w tym tygodniu obsłużymy prezentacje, które będą kontynuacją bezpośrednich spotkań przy stoisku Tyszkiewicz Nieruchomości.

Wśród wystawców, oprócz prezentujących oferty nieruchomości, znaleźli się również przedstawiciele usług związanych z tym sektorem rynku. Wielu z nic wykazało się nie lada kreatywnością w aranżacji stoisk oraz w przygotowaniu gadżetów.

Duża frekwencja podczas obu targowych dni pokazała, że spora część mieszkańców, zarówno Trójmiasta jak i okolic, poszukuje aktualnie nieruchomości. Szeroka oferta wystawców w Amber Expo, była doskonałą okazją ku temu, by poznać rynek, zaobserwować zmieniające się trendy i zasięgnąć informacji lub porady mieszkaniowej.

Następne jesienne spotkanie targowe, na którym również będziemy obecni, odbędzie się w drugiej połowie października. Już dziś zapraszamy!

Bądź na bieżąco. Polub nas na Facebook'u


Galeria zdjęć